Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak rozstali się!

01.04.2008

„Małgorzata i Rafał nie są parą” – twierdzi agentka znanej aktorki.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Jeszcze rok temu Foremniak i Maserak bywali na pokazach mody i imprezach. Rafał twierdził, że przy Małgosi stał się spokojniejszym człowiekiem i zrozumiał, jak ważna jest rodzina. Czy teraz ją założy?

fot. STUDIO 69

Przez dwa lata Małgorzata Foremniak (41) i Rafał Maserak (25) byli najgorętszą parą show-biznesu. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Oni sami niechętnie wypowiadali się na temat swojego związku. Małgorzata tylko raz powiedziała, że zależy jej na Rafale, on najczęściej ograniczał się do krótkiego: „Jesteśmy ze sobą i jest nam dobrze”.

Jeszcze w zeszłym roku prasa przypisywała im nawet ślubne plany. Tymczasem kilka miesięcy temu para przestała się pokazywać razem publicznie. Na gale chodzili osobno. A kiedy na jednej z gwiazdkowych imprez spotkali się w jednym klubie, nawet do siebie nie podeszli. Na styczniowe wręczenie nagród Telekamer Małgorzata Foremniak przyszła sama i szalała na parkiecie bez Rafała. Potem wyjechała z córką na wakacje do egzotycznego kraju, a Maserak został w Polsce i ćwiczył do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Skąd to nagłe oziębienie stosunków? Niemal każdego dnia pojawiają się nowe wersje: on porzucił ją, wciąż się kochają, ona rozpacza, widziano ich razem, więc wciąż się kochają. Jaka jest prawda? Według naszych informacji Foremniak i Maserak jednak się rozstali. – To prawda. Małgorzata i Rafał nie są parą – potwierdza Lucyna Kobierzycka, agentka Foremniak.

Z ustaleń „Party” wynika, że kryzys zaczął się około trzech miesięcy temu. I wbrew plotkom to nie Małgorzata została porzucona. Znajoma Foremniak przyznaje: „Ich związek to było naprawdę wielkie zauroczenie. Ale z czasem Małgorzata zrozumiała, że wiele ich jednak dzieli i że ten związek nie ma przyszłości. Po prostu uczucie się wypaliło. To bzdura, że była uzależniona od Maseraka”. Rozstanie obyło się bez kłótni i łez. Rafał wyprowadził się z domu Małgorzaty. Co więcej, aktorka pomogła mu nawet znaleźć nowe mieszkanie. – Małgosia ma wielki dar eleganckiego rozstawania się ze swoimi partnerami w przyjaźni. Utrzymuje z nimi kontakty, spotyka się, by porozmawiać – dodaje znajoma Foremniak. Nic więc dziwnego, że nadal można będzie ją zobaczyć na spacerze czy w kawiarni z Rafałem, ale tylko jako dwoje znajomych. Przynajmniej tak to wygląda ze strony Małgorzaty.

Z nieoficjalnych informacji wynika bowiem, że Maserak nie do końca pogodził się z rozstaniem. Tancerz często dzwoni do Foremniak, przyjeżdża pod jej dom i czeka na nią. Widać, że zależy mu na kontakcie z gwiazdą. Czy jest szansa, by Małgorzata i Rafał znowu byli razem? Raczej niewielka. Aktorka chce się teraz skupić na nowym wyzwaniu – jako ambasadorka UNICEF jedzie do Afryki. Zaangażowała się w akcję zbierania pieniędzy dla umierających dzieci w Kongo. To już kolejny taki wyjazd Foremniak – dwa lata temu zachęcała do ratowania małych mieszkańców Sierra Leone.  Rafał będzie mógł się skupić na pracy w telewizji. Wprawdzie odpadł z „Tańca z gwiazdami”, ale TVN ma wobec niego dalsze plany. Jak tancerz reaguje na rozstanie z Foremniak? – Nie komentuję tych pogłosek. To moje prywatne sprawy – uciął, gdy zapytaliśmy go o związek z Małgorzatą. Wkrótce przekonamy się, czy Maserakowi wystarczy przyjaźń.

(AW)

Party
Oceń artykuł 20 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
gosc2013.07.27 13:34
ja mam 28 lat pani Gosiu zapraszam pokochamy się lubie takie babki jak pani wszędzie wycaluje się pozdrawiam cie gosiu
gosc2013.07.27 12:44
ja mam 28 lat pani Gosiu zapraszam pokochamy się lubie takie babki jak pani wszędzie wycaluje się pozdrawiam cie gosiu
gosc2013.07.27 12:43
ja mam 28 lat pani Gosiu zapraszam pokochamy się lubie takie babki jak pani wszędzie wycaluje się pozdrawiam cie gosiu
gosc2013.07.27 12:42
ja mam 28 lat pani Gosiu zapraszam pokochamy się lubie takie babki jak pani wszędzie wycaluje się pozdrawiam cie gosiu
maciej2013.07.27 12:36
powinien ja przelecieć pozadnie ona to lubi
Gość2012.10.05 18:30
do dziś nie mogę uwierzyć,że taka piękna kobieta związała się z takim potworem!Pani Małgosiu mam nadzieję,że znajdzie Pani miłość z kimś wspaniałym!Zasługuje Pani na to!
2008.04.05 16:33
Nie miało szans przetrwania, to ich zauroczenie .zadbana ale za stara dla takiego młodego chłopaka z czego Foremniak zdawała sobie sprawę.