Samotna Aneta Zając z bliźniakami na placu zabaw

2013-06-11

Tak gwiazda wychowuje swoje dzieci

ładowanie... Aneta Zając z synami na placu zabaw
fot. Party (12/2013)

Aneta Zając z synami na placu zabaw

Wreszcie w życiu Anety Zając (31) wszystko zaczyna się układać! Doszła w sądzie do porozumienia z byłym partnerem Mikołajem Krawczykiem w sprawie alimentów na dwójkę synów. Kupiła też mieszkanie w warszawskim Wilanowie. Zaczęła już je nawet urządzać i lada moment wprowadzi się tam wraz ze swoimi bliźniakami – Robertem i Michałem.

Przerwę w zdjęciach do „Pierwszej miłości” aktorka wykorzystała nie tylko na meblowanie nowego domu, ale i zadbanie o swoją figurę. W związku z tym przeszła na specjalną, opartą głównie na warzywach dietę LightBox. Aneta stara się jeść o regularnych porach i unika słodyczy. – Nie marzy o spektakularnej metamorfozie – śmieje się jej koleżanka. – Po prostu ostatnio jej życie kręciło się tylko wokół dzieci i pracy. Nie miała czasu zadbać o formę. Teraz oprócz diety regularnie ćwiczy – dodaje. Powód? Przygotowuje się do udziału w dwóch maratonach. „Party” trzyma kciuki za to, aby osiągnęła jak najlepszy czas!

Zobacz na AfterParty.pl: Tak wygląda Aneta Zając po stosowaniu diety. Wyraźnie schudła!

Aneta Zając z synami na placu zabaw Aneta Zając z synami na placu zabaw Aneta Zając z synami na placu zabaw Aneta Zając z synami na placu zabaw Aneta Zając z synami na placu zabaw
Aneta Zając z synami na placu zabaw Aneta Zając z synami na placu zabaw Aneta Zając z synami na placu zabaw
EZ
Oceń zdjęcie 7 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Lola2014.03.27 08:50
Pani Aneta Zajac nie jest samotna ma piekne dzieci, jest mloda, obecnie zmeczona- ale dzieci nie zawsze są male jeszcze wam pokaże
hg2013.08.19 13:12
tylko do tego się nadaje,m dzieci bawić.
bp2013.07.08 19:55
kobieto jesteś Wielka i masz wspaniały charakter i cudowne dzieci :) Dobrze, że nie marnujesz życia z tym człowiekiem to mało wartościowa osoba, szkoda tylko dzieciaczków, ale najważniejsze, że mają cudowną mamę :)
gosc2013.07.05 19:35
pani Anetko! Pięknie Pani wygląda! Życze szczęścia!
kk2013.06.13 09:15
jak pod kolor wszyscy fajnie
Video
Małgorzata Rozenek o związku z Radosławem Majdanem