POLECAMY

Brat z kryminalną przeszłością, rozwody i choroba. Sekrety wychodzą na jaw. Czy przyszła żona księcia Harry'ego wstydzi się rodziny?

Prawdopodobnie z tego powodu spędziła grudniową przerwę świąteczną z rodziną przyszłego męża, a nie własną. O jakie tajemnice chodzi?

Edyta Liebert / 2 tygodnie temu

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami, a świat śledzi każdy ruch przyszłej księżnej. Światło dzienne informacje dotyczące rodziny Meghan. Najbardziej skupiła uwagę kryminalna przeszłość jej przyrodniego brata. Jak zareagowała na te rewelacje Wielka Brytania i świat?

Kilka miesięcy temu przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle, postanowiła zdradzić kilka rodzinnych sekretów, w dużej mierze skupiła się na relacjach siostrzanych, charakterze Markle oraz na ich bracie. Jego problem z alkoholem i niechlubna przeszłość (o tym dalej) stawiają pod znakiem zapytania obecność Thomasa Jr. na ślubie siostry! Co skrywają jego akta? 

Do jakich informacji dotarły media i czy mogą zaszkodzić pięknej aktorce? Dlaczego Markle wolała spędzić Święta z rodziną przyszłego męża? Czytajcie w galerii!

ONS.pl

Więcej o royal family:

9 zaskakujących zasad wiążących się z byciem członkiem rodziny królewskiejKrólowa Elżbieta II złamała zasadę dla Meghan Markle

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)