POLECAMY

Księżna Kate skomentowała królewskie zaręczyny. Co powiedziała o Meghan Markle?

Czy panie znajdą wspólny język?

Edyta Liebert / tydzień temu
Księżna Kate skomentowała królewskie zaręczyny. Co powiedziała o Meghan Markle? fot. ONS.pl

Meghan Markle jest na ustach wszystkich - od momentu ogłoszenia zaręczyn nigdy nie było o niej tak głośno. Co powiedziała o niej Kate?

Meghan Markle będzie „tą drugą”, która będzie musiała starać się o sympatię Brytyjczyków. Jej pochodzenie, przeszłość, zawód oraz wiek stanowią pewne przeszkody w nawiązaniu relacji z narodem brytyjskim. Może jej pomóc... protekcja i sympatia księżnej Kate. Jeśli żona następny tronu wykaże się wsparciem wobec Meghan, możliwe że łatwiej będzie jej przebić mur, którym obudowała ją konserwatywna prasa.

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie zaręczeni! Znana jest data ślubu

Po ogłoszeniu zaręczyn, na oficjalnych profilach członków królewskich zaczęły się pojawiać gratulacje - również Kate i William oznajmili, że cieszą się z zaręczyn Harry'ego. Co napisali na Twitterze? Po oficjalnym oświadczeniu na stronie brytyjskiej rodziny królewskiej, nie musieliśmy długo czekać na komentarz.

Jesteśmy bardzo podekscytowani. Wspaniale było poznać Meghan i zobaczyć, jak są razem z Harrym szczęśliwi.

Czy ulubienica Brytyjczyków czuje się zagrożona i nie przepada za przyszłą księżną? Nic z tych rzeczy. Wpis w mediach społecznościowych wszystko wyjaśnił i utarł nosa plotkarzom, bo od kilku miesięcy media rozpisywały się o tym, że księżna Kate nie przepada za aktorką. Komentarz Kate i Williama w mediach społecznościowych wyjaśnił sytuację.

Oboje są w siódmym niebie, choć skandal wisi w powietrzu. Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/przedwczoraj
Kwestia czasu kiedy znowu się pokłócą. Obydwie pochodzą przecież ze zwykłych, a nie arystokratycznych rodzin. Meghan jest ładniejsza, a więc Kate będzie trochę zazdrosna. To co je łączy - obydwie są dobrymi aktorkami...