POLECAMY

To wideo ma już ponad 20 milionów wyświetleń. Ciężarna piosenkarka zdetronizowała Beyonce swoim tańcem!

Co ona wyrabia!

Edyta Liebert / 11 miesięcy temu
To wideo ma już ponad 20 milionów wyświetleń. Ciężarna piosenkarka zdetronizowała Beyonce swoim tańcem! fot. Screen Facebook
Na początku lutego media obiegła wiadomość o tym, że Beyonce i Jay-Z znów zostaną rodzicami bliźniaków. Podczas występu Grammy Beyonce pojawiła się ubrana cała na złoto, z aureolą na głowie i dała show w trakcie którego maksymalnie eksponowała swój błogosławiony stan. Jednak ktoś ją przebił...
 

Queens & princesses 👑👑👸👸 #wcw😍 #wce #blackgirlmagic #toomuchsauce #mustbethatafricanbutter #beyoncé #tina #blu

Post udostępniony przez unbeweavable hair kenya (@unbeweavable_hair_kenya)

Ciara, bo o niej mowa, w krótkim wideo zaprezentowała, jak tańczy, skacze i wygina się w ciąży do piosenki Whitney Houston "I'm every woman". Piosenkarka znana m.in z przebojów "One Two Step" czy "Goodies" oraz jej mąż Russell Wilson, wychowują 3-letniego syna Ciary ze związku z raperem Future, a teraz spodziewają się dziecka. 

Ciężarna Ciara zdetronizowała Beyonce prywatnym występem

Ciara była jedną z gwiazd, które uczciły pamięć zmarłej przed pięcioma laty Whitney Houston. Rocznica śmierci przypadała na 11 lutego. Piosenkarka w wyjątkowy sposób wspomniała legendarną artystkę, inny niż wszyscy. Nam się podoba, a wam?

Wideo jest bardzo pozytywne, nic dziwnego, ze stało się hitem sieci. Pech chciał, że zbiegł się z występem Beyonce podczas Grammy - wokalistka, która bardzo chce udowodnić, że j e s t w ciąży (poprzednia ciążą Beyonce była uznawana za udawaną), dała show, podczas którego każdy mógł zobaczyć, że Beyonce jest w ciąży. 

 

Orange 👸 #beyoncé #yonce #thecarters #beysus #thecartertwins

Post udostępniony przez BEYONCÉ (@beygcarter)

Natalia Kukulska wróciła do pracy miesiąc po porodzie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)