POLECAMY

Smutne wieści dla fanów Shannen Doherty. Nowotwór atakuje kolejne organy

"Przez cały czas zastanawiam się, co mi pomoże". Leczenie podjęto zbyt późno?

Edyta Liebert / rok temu
Smutne wieści dla fanów Shannen Doherty. Nowotwór atakuje kolejne organy fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

W trudne i przykre informacje nie chcemy do końca wierzyć i wypieramy smutne wiadomości. Nikt do końca nie wierzył, że Shannen Doherty, która zmaga się z rakiem, jest w tak ciężkim stanie.

W 2015 roku Shannen Doherty wyznała publicznie, że cierpi na raka piersi.  Walka o zdrowie trwa, a ostateczna rozgrywka jest bardzo wyczerpująca dla Doherty. Aktorka znana z roli Brendy Walsh w serialu Beverly Hills 90210 początkowo nie mogła pozwolić sobie na kosztowną terapię, dlatego zdaniem lekarzy leczenie podjęto zbyt późno.

Shannen Doherty ogoliła głowę przed chemioterapią

 

The power of three 🔮🙈❤ #phoebehalliwell #piperhalliwell #pruehalliwell #charmed @theshando @thehmc @milano_alyssa

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Shannen Doherty/Prue Halliwell (@shannendoherty.fan)

Shannen miała nadzieję na pełne wyzdrowienie, poddała się mastektomii. Zainteresowanie jej osobą wzrosło: aktorka gościła ostatnio w programie Entertainment Tonight, w którym wyznała, że operacja nie dała żądanych rezultatów. Shannen rozpłakała się, wyznając, że ma przerzuty do węzłów chłonnych.

Mój rak piersi rozprzestrzenił się też na węzły chłonne, a po jednej z operacji okazało się, ze komórki rakowe wciąż mogły zostać w moim organizmie. Czeka mnie seria chemioterapii, a potem radioterapia. Przez cały ten czas zastanawiam się, co mi pomoże. Czy zadziała chemioterapia? A może radioterapia? A może będę miała nawrót i drugi nowotwór? To naprawdę ciężkie, zwłaszcza dla moich bliskich.

- powiedziała na wizji Doherty.

Doherty boi się o swoich bliskich, męża, mamę i znajomych. Doherty podziękowała także koleżankom i kolegom, którzy wspierają ją w walce z chorobą.

Angelina Jolie przeszła prewencyjną mastektomię

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)