POLECAMY

Agnieszka Kaczorowska nie wstydzi się swoich zmasakrowanych stóp

Taniec to trudny zawód - i to WIDAĆ.

Pamiętacie, jak pokazywałyśmy wam zdjęcie stóp Agnieszki Kaczorowskiej? Tancerka stara się dbać o swoje ciało, ale mordercze treningi pozostawiają trwały ślad. Na gwiazdkowej imprezie w TVP Kaczorowska pokazała się w eksponujących stopy butach...

Tancerka ma dość specyficzną postawę i manierę zaciągniętą z parkietu. Podczas zdjęć na ściankach stawia nogi w charakterystyczny dla profesjonalnych tancerek sposób, lekko je wyginając. To bardzo rzuca się w oczy, ale to nie wszystko: uwadze fotoreporterów nie uszły stopy Agnieszki Kaczorowskiej, które nie są w najlepszej kondycji, choć jak sama tancerka wytłumaczyła, dba o "swoje narzędzia pracy" jak najlepiej potrafi. Wycięte szpilki mocno podkreśliły nabyte "dowody" ciężkiej pracy. Tak stopy tancerki wyglądały podczas wakacji:

 

Małe przyjemności. Latoooo!!! ☀️🌞👍💛😊 Dziękuję DS INSTYTUT 😘 Buty @karipolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor)

Stopy Agnieszki Kaczorowskiej

Zamieszanie wokół tamtego zdjęcia było nazbyt intensywne, dlatego aktorka znana z "Klanu" zdecydowała się zabrać głos. Wytłumaczyła, że jej stopy nie wyglądają tak atrakcyjnie, jak spodziewaliby się tego fani, bo ciężko nimi pracuje.

Jest to narzędzie mojej pracy, którego się nie wstydzę i które przypomina mi, że nie można mieć wszystkiego, ale można mieć wszystko o czym się marzy. Stopy pokazują mi, jak wiele pracy włożyłam, ile godzin wytańczyłam, ile barier pokonałam, aby być tu gdzie teraz jestem. Najlepsze jest to, że nie zamierzam dać im zbytnio odpoczywać. Zamierzam pracować nimi dalej i dawać im ostry wycisk.


Na uroczystości w TVP Kaczorowska postawiła na skromny, kobiecy zestaw i szpilki wycięte przy środstopiu. Dobrze wyglądała? Zobacz galerię>>

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 lata temu
hahahaa pokażcie swoje .... Żenada
/2 lata temu
Kaluchy jak kaluchy:)Dobrze że czyste.
/2 lata temu
Agnieszka jest suuuper mloda naturalnie piekna osoba i tez ma talent tancerki ale gawiedz prostakow tego nie trawi i dlatego jest tyle wylewanego jadu i zolci na te wspaniala dziewczyne ale wiadomo polki tak maja i dluuugo tak bedzie.
POKAŻ KOMENTARZE (3)