POLECAMY

6 przystojnych Polaków, którzy naprawdę o siebie dbają

Tym mężczyznom nie można zarzucić, że nie dbają o siebie. I dlatego nie wyglądają na swój wiek.

Małgorzata Górecka / 2 tygodnie temu

Są przystojni, bogaci i inteligentni. Jedni spełniają się w roli dziennikarzy, inni są aktorami, a jeszcze inni  mają własny biznes. Czy łączy ich jakiś wspólny mianownik? Tak! Są zadbani. 

Jak wygląda poranny rytuał zadbanego faceta?

Niektórzy żartują, że zadbani faceci spędzają w łazience więcej czasu, niż niejedna kobieta. Ale to tylko domysły. Jedno jest pewne, zadbany facet rano wykonuje tych 5 czynności.

  1. Poranna kawa - bez niej nic się nie uda. Mocne espresso dodaje sił i budzi jak nic innego.
  2. Orzeźwiający prysznic - szybki, ale intensywny i pobudzający. Obowiązkowo z ulubionym żelem pod prysznic. Zadbany facet musi pięknie pachnieć przez cały dzień, dlatego wybierze taki kosmetyk, którego zapach będzie intensywny. Modni mężczyźni wybierają więc świeży zapach drzewa Cade i paproci, połączenie mięty i cytrusów lub odświeżający miks minerałów i drzewa cedrowego.
  3. Twarz - musi być wypoczęta, nawet jeśli wczoraj nasz mężczyzna XXI wieku pracował do późna. To dlatego zadbany facet użyje kremu pod oczy i zajmie się swoim zarostem (ogoli go lub wyrówna)
  4. Włosy - muszą być starannie ułożone, a przede wszystkim dobrze obcięte.
  5. Zapach - na koniec ulubione perfumy i voilà - jest gotowy na podbój świata!

Przejrzyj naszą galerię. Zobaczysz tam 6 zadbanych Polaków, którzy nie wyglądają na swój wiek. Wiesz dlaczego? Ich sekret to DBANIE o siebie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/5 godzin temu
Najlepiej w zestawieniu wygląda Kamel Tomasz, tj. mlodziej, niz wskazuje metryka. Natomiast gdybym miala oceniac, kto jest najprzystojniejszy, to wskazalabym Maslaka, ale on niestety wyglda duzo starzej, niz te 28 lat.
/18 godzin temu
Wszyscy Oni wyglądają na swój wiek. Tylko co wśród tej szóstki robi Borys Sz. (ani zadbany, ani przystojny), Piotr K. (wychudzony, zarośnięty i wygnieciony garniturze) i Oliwier J. ( modniś, który cały wolny czas spędza w solarium a do tego wygląda śmiesznie w zbyt krótkich spodniach i zbyt ekstrawaganckich butach). Rafał M. I Krzysztof I. (chociaż po liftingu) są ok. Ale co dzień widuje się równie przystojnych i zadbanych mężczyzn ( może nawet przystojniejszych). Ważne, by facet był czysty i zadbany - niekoniecznie musi być celebrytą, którego "być albo nie być" zależy w dużej mierze od jego wyglądu. A i zasobność portfela pozwala na coraz to wymyślniejsze zabiegi w gabinetach kosmetycznych i w klinikach chirurgii plastycznej :-)
/4 dni temu
Młodziej wygląda jedynie Kamel, faktycznie dobrze się prezentuje. Reszta dokładnie na tyle lat ile ma plus Szyc chyba na kacu.
POKAŻ KOMENTARZE (5)