POLECAMY

Mężczyźni o tych imionach są najlepszymi kochankami. Czy twój facet znalazł się na liście?

Oto lista 8 imion męskich – panowie, którzy je noszą, mogą pochwalić się największym temperamentem seksualnym.
/ miesiąc temu

Nie da się nie zauważyć, że osoby o tym samym imieniu potrafi sporo łączyć. Mogą to być wybrane cechy charakteru albo ogólnie – energia i temperament.
W księgach ze znaczeniami imion kryją się odpowiedzi na pytania związane z tym, jaka jest osoba o danym imieniu. Publikowaliśmy już listę imion imion, które noszą najwierniejsi mężczyźni.

A jak to jest w sferze temperamentu seksualnego? Prezentujemy 8 gorących imion – mężczyźni, którzy je mają są najlepszymi kochankami. A ty sprawdź, czy masz jednego z nich w swojej sypialni! ;-)
Szczegóły w galerii.

Podobne tematy:

9 kobiecych imion, za którymi kryje się największy temperament seksualny!Alan, Marcelina, Kornelia? Jakie imiona wybierali Polacy dla swoich dzieci w 2017 roku? Mamy listę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 tygodnie temu
Wierutne Bzdury Total
/2 tygodnie temu
Robert to też ta kategoria . Na przykład Robert - szef Mebros . Ten to takie rogi swej żonie A. przyprawia , że nie mieszczą się w futrynę drzwi .
/3 tygodnie temu
No właśnie temperament i libido. Na szczęście na niskie libido u facetów jest naturalne rozwiązanie:) porostwlosow.pl/eron-plus-lysiejesz-i-masz-problemy-z-libido-to-jest-rozwiazanie.html
POKAŻ KOMENTARZE (2)