Czy dziewczyna będąc ze mną w związku powinna zgadzać się na pójście z kolega na wesele

napisał/a: Mora , 2017-09-27 01:27
Tj wyżej co o tym sądzicie ? Kumpel zaprosił ja na wesele i ona chętnie pójdzie niby spoko bo zapytała mnie czy może iść i ten jej kumpel tez pytał mnie czy się zgadzam żeby szedł z nią to powiedziałem ze jeśli chce to niech idzie i jeśli uważa że w obec mnie to wporzadku to niech robi tak jak chce. Dziwne jest to tylko, że jak raz sam poszedłem na imprezę bez niej to mi z pół roku wypominała ze jak się kogoś ma to idzie się z kimś a nie samemu po imprezach.
moderator djfafa
napisał/a: djfafa , 2017-10-04 07:38
Mora napisal(a): Tj wyżej co o tym sądzicie ? Kumpel zaprosił ja na wesele i ona chętnie pójdzie niby spoko bo zapytała mnie czy może iść i ten jej kumpel tez pytał mnie czy się zgadzam żeby szedł z nią to powiedziałem ze jeśli chce to niech idzie i jeśli uważa że w obec mnie to wporzadku to niech robi tak jak chce. Dziwne jest to tylko, że jak raz sam poszedłem na imprezę bez niej to mi z pół roku wypominała ze jak się kogoś ma to idzie się z kimś a nie samemu po imprezach.


Dla mnie nie ma nic w tym złego. Wiele osób nie mających partnera prosi kolegę/koleżankę aby poszedł/poszła z nim/nią na wesele. Na takie imprezy samemu się nie chodzi przecież.