Krwawienie po pierwszym razie

Kochałam się z chłopakiem po raz pierwszy. Podczas stosunku zaczęłam krwawic. Krwawienie ustąpiło dopiero następnego dnia. Czy coś jest nie tak? Czy możliwe jest, że coś zostało uszkodzone?

Kochałam się z chłopakiem po raz pierwszy. Podczas stosunku zaczęłam krwawic. Krwawienie ustąpiło dopiero następnego dnia. Czy coś jest nie tak? Czy możliwe jest, że coś zostało uszkodzone?

Podczas pierwszego stosunku zostaje przerwana błona dziewicza. Błona dziewicza jest to cienki fałd błony śluzowej, który częściowo zamyka ujście pochwy u dziewicy.

Najpiękniejsze polskie miasta w świątecznej scenerii. My już czujemy magię świąt!

U większości dziewcząt błona dziewicza pozostaje nienaruszona aż do pierwszego stosunku, lecz czasem może nie być w pełni wykształcona lub zostać uszkodzona jeszcze przed podjęciem życia płciowego, np. wskutek użycia nieodpowiednich tamponów, przez masturbację lub uprawianie wyczerpujących dyscyplin sportowych.

Po przerwaniu błony dziewiczej może wystąpić krwawienie. Krwawienie jest najczęściej niewielkie, zwykle ogranicza się do jednorazowego, niewielkiego plamienia. W niektórych przypadkach może w ogóle nie dojść do żadnego krwawienia. Zdarza się jednak, że krwawienie może być bardziej obfite lub przedłużać się w czasie. W takich przypadkach należy jednak skonsultować to z lekarzem ginekologiem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (122)
Gość We-Dwoje.pl/5 lat temu
zrobiłam to dzisiaj. straciłam tyle krwi że prawie zemdlałam. żebym wiedziała że tak to boli to nigdy w życiu bym tego nie zarobiła. coś okropnego, sikałam krwią. tak się zraziłam że juz chyba nigdy tego nie zrobie.
ELaaaaaaaaaaaaaaaa/rok temu
Czy jest mozliwe aby krawienie wysątpilo nastepnego dnia? Tz stosunek byl i nie bylo nic, a nastepnego dnia zauwazylam krwawienie.To nie byl moj pierwszy raz a drugi i wtedy w ogole nie bylo krwii, czy jest mozliwe ze teraz dopiero przerwalam blone?
Gość We-Dwoje.pl/3 lata temu
Uprawiałem sex z dziewczyna trzy razy wciągu około 2 godzin, po każdym stosunku myłem swoje członka. Zabezpieczalismy się prezenwatywa, za trzecim razem na samym początku prezenwatywa pękła i odrazu wyjąłem penisa z pochwy . Robiliśmy to 4 dni po okresie. Jakie jest prawdopodobienstwo , ze jest w ciąży ..????
POKAŻ KOMENTARZE (122)