POLECAMY

Seks-pozycje: analne

Seks analny wbrew pozorom cieszy się dużą popularnością tak wśród pań, jak i panów. Wystarczy wyzbyć się uprzedzeń…

Seks analny wbrew pozorom cieszy się dużą popularnością tak wśród pań, jak i panów. Wystarczy wyzbyć się uprzedzeń…

Poza klasycznym pieskiem, który idealnie nadaje się do “wejść od tyłu” jest wszak wiele innych pozycji, w których seks analny może być jeszcze bardziej pociągający i przyjemny. Kreatywność wszak zawsze pomaga w sypialni. Pamiętajcie tylko, że lubrykant jest wysoce pożądany!

Od przodu!

Penetracja analna wcale nie wyklucza cenionego zwłaszcza przez kobiety stosunku twarzą w twarz! Jeśli tylko bowiem kobieta z pozycji leżącej na plecach uniesie biodra, mężczyzna może ją bardzo czule i przyjemnie zgłębić klękając i podstawiając swoją miednicę od dołu. Wielka zaleta takiego manewru to możliwość pieszczenia nie tylko piersi, ale też łechtaczki.

W leżeniu

Niektóre panie po prostu nie czują sie komofortowo “na czworakach” – dlatego można spokojnie zejść poziom niżej i penetrację analną prowadzić w pozycji leżącej. Albo więc partner całym ciałem grzeje od tyłu swoją partnerkę (całując ją koniecznie po szyi!), albo dla zwiększenia doznań kobieta układa się bokiem, a mężczyzna wsuwa się w nią jak korkociąg…

Z krzesłem

Wbrew pozorom to mebel znacznie bardziej “seksowny” niż łóżko. Wykorzystując oparcie można seks analny prowadzić w pozycji stojącej (przyda się w biurze!) bądź podnieść troche poprzeczkę i pozwolić kobiecie być na górze w stylu odwróconej kowobojki. Ta ostatnia propozycja jest świetna dla pań lubiących mieć kontrolę nad tempem i kątem pchnięć.

Fot. 101-sex-positions.com 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (34)
/3 lata temu
CO MYŚLICIE O SRANIU NA KLATĘ PO ANTYBIOTYKACH??? PISZCIE A BĘDZIE WAM DANE
/5 lat temu
a ja nigdy nie moge sie na tyle rozluznic aby mogl wejsc na spokojnie do srodka co robic aby to zmienic
/3 lata temu
Najpierw dobrze klasycznie a potem masaż pośladków z lubrykanten a potem do "raju bram"
POKAŻ KOMENTARZE (31)