POLECAMY

SEKS - pierwsza pomoc na gorąco

Choć nikomu nie można życzyć wypadków, scenariusz seksownej pomocy rozgrzewa wyobraźnię…

Choć nikomu nie można życzyć wypadków, scenariusz seksownej pomocy rozgrzewa wyobraźnię…

Pierwsze skojarzenie, to oczywiście „Słoneczny Patrol” i opływowe dziewczyny w czerwonych kostiumach biegnące galopem, aby wykonać ofierze oddychanie usta w usta. Tutaj wszystko gra na korzyść ratowanego - opalone ciała, obcisłe stroje kąpielowe, sportowe sylwetki, krople morskiej wody na udach. Kto by się z chęcią nie podtopił dla takiego potraktowania?

Oczywiście, ratownictwo nie jest tylko domeną gorących pań, wręcz przeciwnie. I choć może nie wszystkie z nas wzdychają za dziwnie metroseksualnym Davidem Hasselhoffem, to już na pewno mało która zapomni boskie wcielenie Josha Hartnetta w filmie „Patrol”. Plecy jak masyw Andyjski, muskulatura bliska ideałowi i, co najważniejsze, poświęcenie, z jakim skacze za ofiarą wody - kobiety to musi rozanielać i dam głowę, że nie ma tak seksualnie opłacalnego letniego zajęcia jak ratownik.

Ale na człowieka czeka więcej zagrożeń niż morska otchłań, zwłaszcza, że na Bałtyku fali się nie uświadczy często, woda za zimna, żeby się katować a ratownicy to zwykle pryszczate szesnastolatki w koszulkach sieci komórkowej. Wszystkie więc inne wypadki i zdarzenia losowe wymagają interwencji znawców pierwszej pomocy. Nie da się ukryć, że dobrze, ażeby każdy z nas znał jej podstawy i umiał bliźniemu w potrzebie pomóc, choć przystojniacy i ślicznotki powinni uczyć się szczególnie pilnie.

Tutaj film instruktażowy, trudny do zapomnienia:


Oczywiście, sama idea masażu klatki piersiowej i łączenia się ustami u większości społeczeństwa nie będącej rodzinami paramedyków ma skojarzenia niekoniecznie honorowe, ale trudno zaprzeczyć, że dwie pani powyżej uosabiają marzenie fanów tematyki ambulatoryjnej. Tutaj od raz rodzi się dygresja, że nie ma jak pielęgniarka…

W białym kitlu, najlepiej niedopiętym, młoda i ponętna jest stałym tematem klasycznej pornografii a każda szanująca się firma bieliźniarska wyrabia już kostiumiki mające zapewnić panom fachową opiekę medyczną w domu. I chyba nie chodzi tylko o ten przymały biały fartuszek czy stetoskop na bujnej piersi - pobudza nas jakoś sama wizja ofiarnego niesienia pomocy. Nie żeby pacjentom kardiologii nie mogło to zaszkodzić.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/5 lat temu
A gdzie jakiś ratownik :) mój mężczyzna mógł by mnie tak uratować :)
/6 lat temu
moge komuś tak zrobić mrrr...
/7 lat temu
a ja mam ładniejszy strój pielęgniarki :D
POKAŻ KOMENTARZE (10)