Pozycja na misjonarza, czyli pozycja klasyczna

Pozycja klasyczna jest pozycją podstawową Kamasutry, w której mężczyzna jest „na górze”. Jakie doznania niesie za sobą najbardziej popularna pozycja na świecie? Zobacz, jak kochać się „na misjonarza”.

Pozycja na misjonarza, czyli pozycja klasyczna

Opis pozycji

Kobieta leży na plecach z lekko rozchylonymi nogami, ugiętymi w kolanach. Mężczyzna kładzie się na niej. Nogi mężczyzny znajdują się między nogami partnerki. Mężczyzna może oprzeć się na łokciach lub na wyprostowanych rękach nad kobietą. Partner jest w tej pozycji postacią dominującą, choć kobieta może dzięki delikatnemu ruchowi bioder nadać nieco rytmu.

Przeczytaj: Kobieca seksualność - nareszcie uwolniona?

Korzyści

Jest to jedna z najłatwiejszych i najpopularniejszych pozycji. Polecana jest szczególnie osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z seksem. W tej pozycji partnerzy mogą cały czas rozkoszować się bliskością.  Mogą patrzeć sobie w oczy i całować się. W trakcie stosunku kobieta może masować ramiona, szyję, głowę, plecy i pośladki partnera, co na pewno wzmocni jego doznania.

Przegląd sukni ślubnych na 2017 rok

Zobacz też: Kobiecy orgazm

Rady

Kobieta przed stosunkiem powinna rozluźnić uda. Podczas stosunku mężczyzna powinien zaprzeć się palcami stóp o łóżko. Dzięki temu łatwiej będzie kontrolować siłę pchnięć i utrzymać odpowiednią pozycję.

Więcej o seksie dowiedz się z naszego forum medycznego.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/2 lata temu
Chciałam się zapytać czy to dziwne że nie umiem się rozkraczyc do tej pozycji? Gdy chłopak leży na Mnie to boli Mnie prawa noga..
/2 lata temu
ja wole na pieska proste i wygodne
/2 lata temu
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
POKAŻ KOMENTARZE (6)