Pozycja na misjonarza, czyli pozycja klasyczna

Pozycja klasyczna jest pozycją podstawową Kamasutry, w której mężczyzna jest „na górze”. Jakie doznania niesie za sobą najbardziej popularna pozycja na świecie? Zobacz, jak kochać się „na misjonarza”.

Opis pozycji

Kobieta leży na plecach z lekko rozchylonymi nogami, ugiętymi w kolanach. Mężczyzna kładzie się na niej. Nogi mężczyzny znajdują się między nogami partnerki. Mężczyzna może oprzeć się na łokciach lub na wyprostowanych rękach nad kobietą. Partner jest w tej pozycji postacią dominującą, choć kobieta może dzięki delikatnemu ruchowi bioder nadać nieco rytmu.

Przeczytaj: Kobieca seksualność - nareszcie uwolniona?

Korzyści

Jest to jedna z najłatwiejszych i najpopularniejszych pozycji. Polecana jest szczególnie osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z seksem. W tej pozycji partnerzy mogą cały czas rozkoszować się bliskością.  Mogą patrzeć sobie w oczy i całować się. W trakcie stosunku kobieta może masować ramiona, szyję, głowę, plecy i pośladki partnera, co na pewno wzmocni jego doznania.

Długie weekendy 2017! Zobacz, kiedy zaplanować urlop!

Zobacz też: Kobiecy orgazm

Rady

Kobieta przed stosunkiem powinna rozluźnić uda. Podczas stosunku mężczyzna powinien zaprzeć się palcami stóp o łóżko. Dzięki temu łatwiej będzie kontrolować siłę pchnięć i utrzymać odpowiednią pozycję.

Więcej o seksie dowiedz się z naszego forum medycznego.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
~Pati/rok temu
Chciałam się zapytać czy to dziwne że nie umiem się rozkraczyc do tej pozycji? Gdy chłopak leży na Mnie to boli Mnie prawa noga..
~gość/2 lata temu
ja wole na pieska proste i wygodne
~Mariilla/2 lata temu
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
POKAŻ KOMENTARZE (6)