Łechtaczka zwana Las Vegas kobiecego orgazmu

Aby sprawić rozkosz kobiecie każdy mężczyzna powinien wiedzieć czym jest łechtaczka i jak się z nią obchodzić. Dołącz do grona „oczytanych”.

Aby sprawić rozkosz kobiecie każdy mężczyzna powinien wiedzieć czym jest łechtaczka i jak się z nią obchodzić. Dołącz do grona „oczytanych”.

Jest to organ służący jedynie (tylko i wyłącznie!) do odczuwania rozkoszy i nie lubi być dotykany w pośpiechu ani brutalnie!

Niektóre łechtaczki są wyjątkowo wrażliwe a inne nie. Czasami stopień wrażliwości zmienia się w zależności od cyklu hormonalnego. Jej wielkość waha się między 2 a 20 mm, co jednak absolutnie nie wpływa na jej wrażliwość i doznania seksualne. Żołądź łechtaczki podnieconej kobiety często nabrzmiewa, a dzieje się to dzięki manipulowaniu fałdem skórnym będącym rodzajem napletka. W miarę jak kobieta zbliża się do orgazmu, jej łechtaczka kurczy się i cofa – jest to spowodowane tym, iż ginie ona w nabrzmiewającej tkance wokół niej.

W przypadku łechtaczki najlepsze są jak najdelikatniejsze pieszczoty. Nie należy przekraczać granicy czułości i delikatności. Trzeba pamiętać, ze nie jest to męski członek, który należy ugniatać lub ściskać! Próba zrobienia tego z łechtaczką z pewnością skończy się bardzo boleśnie.

BIANCA-BEATA KOTORO –
psycholog, terapeuta w dziedzinie seksuologii

Amerykanie malują paznokcie na fioletowo na znak sprzeciwu wobec przemocy domowej
SKOMENTUJ (36)
KOMENTARZE (36)
Gość We-Dwoje.pl/8 lat temu
jak nie mam co ze sobą zrobic po wołam mojego pieska w tedy przykładam sobie wibrator i pies lize mie łechtaczke;p
Gość We-Dwoje.pl/3 lata temu
nic niewie o kobietach bajery salonowe kto to pisze
only/10 lat temu
dziewczyny to jest super! mowie wam ;)
POKAŻ KOMENTARZE (36)