POLECAMY

Przyzwolenie na... zdradę

Chęć urozmaicenia życia seksualnego nie budzi dziś większych kontrowersji. Co jednak, jeśli prawdziwym fetyszem pary staje się... zdrada?
Przyzwolenie na... zdradę fot. Fotolia

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana, zyskuje coraz większą popularność na zachodzie. W Polsce fetysz stawia dopiero pierwsze kroki. Podpowiadamy czym jest cuckold  i czy warto go spróbować:

Cuckold - co to takiego?

Cuckold, a właściwie cuckoldry, to fetysz dotyczący związków (najczęściej małżeństw) w którym jedno z partnerów na prawo do całkowitej swobody seksualnej, a drugie czerpie satysfakcję z jego niewierności. Innymi słowy - jedno z partnerów (najczęściej kobieta, tzw. HotWife lub Hotka) ma przyzwolenie na zdradę męża (zwanego cuckoldem lub rogaczem), który czerpie przyjemność ze świadomości bycia zdradzanym.

Cuckold - na czym polega fetysz?

Fetysz cuckoldu często pojawia się w relacjach opartych BDSM, gdzie jedno z partnerów dominuje nad drugim. Czerpiącemu przyjemność z bycia poniżanym cuckoldowi (czyli rogaczowi) masochistyczną przyjemność sprawia fakt, że jego partnerka uprawia seks z innym mężczyzną. To do niej należy decyzja, kiedy rogacz "dostąpi zaszczytu" kontaktów seksualnych z nią. W niektórych parach rogacz pomaga partnerce w wyborze potencjalnego kochanka, w innych Hotka ma całkowitą swobodę seksualną poza związkiem, podczas gdy z oficjalnym partnerem nie łączą jej żadne kontakty seksualne.

Cuckold a związek

Co ciekawe, seksuolodzy twierdzą, że cuckold nie musi mieć negatywnego wpływu na związek. Jeśli obydwie strony świadomie podjęły decyzję o zgodzie na zdradę, cuckld może rzeczywiście pozostać wyłącznie w sferze seksualnego urozmaicenia, które nie wpływa na poza łóżkowe relacje partnerów.

Cuckold - czy warto spróbować?

Decyzję o spróbowaniu zdrady kontrolowanej warto bardzo dobrze rozważyć. Granica między cuckoldem jako urozmaiceniem erotycznym, a zdradą która rani jedno z partnerów jest bardzo cienka. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność i być gotowym wycofać się, gdy tylko ta granica zostanie przekroczona.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (41)
/2 miesiące temu
omcyomcy, spróbuj ! Zrób zdjęcie, gdy będziesz z obcym facetem i podaj je Twojemu mężowi z uśmiechem i miłością, tak żeby dowiedział się jaka jesteś.
/3 miesiące temu
Witajcie my to robimy a mój mąż nie raz pomaga mi wybierać innego faceta co prawda często podczas mój mąż dołącza się do nas i jest bardzo przyjemnie
/3 miesiące temu
ja czytam i nie wierze..swiat schodzi na psy..jak mozna patrzec na osobe ktora sie kochan nad zycie jak uprawia sex z obcym facetem..ja osobiscie nigdy ale to nigdy bym sie nie zgodzila ani na to zeby moj facet spal z inna kobieta ,ani na to zeby on patrzyla jak ja sie bzykam z obcym mezczyzna..to sie w glowie nie miesci dla mnie to nie pojete...masakra
POKAŻ KOMENTARZE (38)