Polki.pl

Zespół muzyczny "UNIVERSUM"

Zespół muzyczny "UNIVERSUM"
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Zespół muzyczny "UNIVERSUM"

Jesteśmy grupą wokalno-instrumentalną z Aleksandrowa Kujawskiego. Jako zespół muzyczny możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem scenicznym oraz gronem zadowolonych klientów.

Lata wspólnej pracy zaowocowały bogatym repertuarem, w którym znajdziecie Państwo niezapomniane przeboje z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych a także przeboje z polskich i światowych list przebojów. Umiejętność poruszania się w różnych stylach muzycznych, pozwala nam zadowolić słuchaczy o zróżnicowanych gustach i dużej rozpiętości wiekowej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów; począwszy od pierwszego tańca Pary Młodej, utworu dla Rodziców a skończywszy na doborze zabaw i konkursów oczepinowych. Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam na uzyskanie profesjonalnego brzmienia oraz oświetlenie, które wprowadza odpowiedni klimat na sali i scenie.

Nasz rejon działania to głównie województwo Kujawsko-Pomorskie (Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Toruń, Włocławek, Radziejów...), ale na życzenie jesteśmy gotowi dojechać w każdy zakątek Polski.

 

31 mar 2012
Magda i Paweł
Ocena   / rewelacyjne
Wspaniały repertuar, świetne prowadzenie imprezy, genialne wykonanie utworów. Jednym słowem udane wesele, które będziemy długo pamiętać i to między innymi dzięki Wam.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zespół muzyczny "UNIVERSUM" Zespół muzyczny "UNIVERSUM" Zespół muzyczny "UNIVERSUM" Zespół muzyczny "UNIVERSUM"
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Zespół...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości