Polki.pl

Zespół Muzyczny "PASJA" Mariola i Ernest

Zespół Muzyczny "PASJA"  Mariola i Ernest
Oceny (3)
5,00
Opis działalności
Zespół Muzyczny "PASJA" Mariola i Ernest

 

Jesteśmy zespołem muzycznym dwu - osobowym. Gramy i śpiewamy w tym składzie od 10 lat. Tym co przede wszystkim wyróżnia nas spośród setek innych zespołów jest to, że występując na scenie świetnie się bawimy, a energia którą w ten sposób przekazujemy publice, sprawia, że zwykły występ zamienia się w niezapomniane "show".

Jesteśmy zespołem muzycznym obsługującym wszelkie imprezy taneczne. Chętnie gramy na weselach, studniówkach, dancingach, balach sylwestrowych i różnego rodzaju zabawach.Na weselach zapewniamy pełną oprawę muzyczną oraz artystyczną imprezy (konkursy, zabawy, oczepiny itp.). Posiadamy profesjonalne nagłośnienie o dużej mocy oraz własny transport, którym dojedziemy nawet w najdalsze zakątki kraju (i nie tylko).

Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Gramy zarówno utwory minionych lat jak i współczesne.Specjalizujemy się przede wszystkim w polskiej muzyce rozrywkowej, począwszy od lat 60-tych, skończywszy na starannie wyselekcjonowanych przebojach współczesnych. Cały czas trzymamy rękę na pulsie rynku muzycznego i staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Nasz repertuar zajmuje ponad 200 utworów, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na każde życzenie.

 

6 paź 2011
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Dobra zabawa przy muzyce w każdym wieku .Polecam
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zespół Muzyczny "PASJA"  Mariola i Ernest Zespół Muzyczny "PASJA"  Mariola i Ernest Zespół Muzyczny "PASJA"  Mariola i Ernest
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Zespół...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości