Polki.pl

Zespół muzyczny Lejdis & Dżentelmen

Zespół muzyczny Lejdis & Dżentelmen
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Zespół muzyczny Lejdis & Dżentelmen

Nasz zespół to trio składające się z młodych utalentowanych ludzi z ogromnym doświadczeniem opartym na współpracy z wieloma znanymi muzykami i wykształceniu muzycznym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz muzyką dostępną na stronie. Muzyka to nasza największa pasja, w którą wkładamy całe serce dlatego każda impreza z nami to wspaniała zabawa i niezapomniany klimat. Gwarantujemy profesjonalną oprawę muzyczną na takich imprezach jak: bankiety, wesela, koncerty, dancingi, studniówki, imprezy okolicznościowe, wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Posiadamy bardzo szeroki i uniwersalny repertuar, który stale poszerzamy. Gramy zarówno utwory z minionych lat jak i aktualne przeboje. Specjalizujemy się w takich gatunkach muzycznych jak:pop, disco, rock, jazzGwarantujemy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie.

6 maj 2011
Alicja i Marcin 30.04.2011
Ocena   / rewelacyjne
Rewelacyjny zespol, utalentowani, sympatyczni a co najwazniejsze podchodza z sercem do wykonywanej pracy. U nas na weselu nie bylo osoby ktora nie byla by pod wrazeniem. Jesli ktos chce miec naprawde udane wesele polecamy i jeszcze raz polecamy!!!!
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Zespół...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
www.ejachty.pl
CZARTER JACHTÓW ON-LINE Strona na której znajdziesz...
Region: pomorskie (Gdynia)
Kategoria: Pozostałe...
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Ośrodka GlaxoSmithKline w...
Region: wielkopolskie (Sieraków)
Kategoria: Hotele, pensjonaty
"HAWANA" - zespół muzyczny
Oferujemy oprawę muzyczną wesel, bankietów,...
Kategoria: Zespoły muzyczne
vero-vila.pl
Firma istnieje od 2007 roku i specjalizuje się w szczególności...
Region: mazowieckie (Otwock)
Kategoria: Obuwie