Polki.pl

Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy.

Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy.
Oceny (54)
4,76
Opis działalności
Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy.

 Zespół BARSZCZE to grupa ludzi dla których muzyka jest pasją całego życia. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie na scenie muzycznej. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz instrumenty najlepszych producentów na świecie. Nasze cele, to zadowolenie słuchacza w każdym przedziale wiekowym. W naszym repertuarze mamy największe polskie oraz zagraniczne hity lat 70, 80 i 90, a także utwory biesiadne. Nie spoczywamy na laurach i cały czas przygotowujemy się do imprez aranżując piosenki z najlepszych list przebojów. Oczywiście nadmienić trzeba, iż wszystko gramy "na żywo". Nie idziemy na kompromisy z automatyką i nie wykorzystujemy nowinek techniki takich jak: mp3, pliki karaoke, czy gotowe podkłady muzyczne. Szanujemy lokalne zwyczaje i dopasowujemy się do lokalnych tradycji takich jak np. zabawy weselne. Posiadamy własny transport, co pozwala nam na szybsze przemieszczanie się z całym zapleczem studyjnym i estradowym.

24 paź 2016
Gabrysia i Piotr
Ocena   / rewelacyjne
Świetny zespół grają koncertowo. Zastanawialiśmy się dlaczego nasze wesele było tak udane i doszliśmy do wniosku że grali wręcz jak na wspaniałym koncercie kilkugodzinnym. Trochę nawet źli byliśmy że ludzie zamiast nami to fascynowali się bardziej zespołem który po prostu...
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy. Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy. Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy. Zespół muzyczny Barszcze - Gwarancja udanej zabawy.
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Barszcze zwiastun 
 Barszcze zwiastun 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Zespół...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM