Horoskop partnerski

Horoskop partnerski oparty o datę urodzenia podpowie, z którym znakiem zodiaku masz szansę stworzyć najbardziej udaną parę.

horoskop partnerski data urodzenia, jaki znak zodiaku pasuje do ciebie
fot. Panthermedia

Sprawdź, jaka jesteś w miłości i z kim według horoskopu partnerskiego stworzysz najbardziej udany związek.

Horoskop partnerski dla poszczególnych znaków zodiaku:


Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
RybyHoroskop partnerski dla Barana


Jaka jesteś w miłości:
Niezależna, pełna temperamentu, zaborcza, a przy tym romantyczna i czuła. Lubisz flirtować i uwielbiasz być zdobywana. Robisz gigantyczne wrażenie na mężczyznach i jak mało kto zdajesz sobie z tego sprawę. Potrafisz bez wysiłku owinąć sobie wokół palca faceta spod każdego znaku zodiaku. Jesteś jednak wymagająca – nie zadowoli cię ani mięczak, ani pewny siebie playboy. Szukasz prawdziwego mężczyzny, który będzie ci imponował przebojowością, sypał błyskotliwymi dowcipami, a przy tym otoczy cię czułością i troską.

Jak go zdobyć?
Nie musisz się wysilać, po prostu wykorzystaj wrodzony wdzięk i fantazję, jaką mają wszystkie Barany. Bądź troszkę zalotna, ale pozwól ukochanemu na długie podchody. Powinnaś dać mu szansę, by poczuł się prawdziwym zdobywcą.

Jak go utrzymać?
To dla kobiety spod znaku Barana najtrudniejsza sztuka. Na ogół uważasz bowiem, że racja jest po twojej stronie i rzadko ustępujesz. W dodatku twoja niecierpliwość sprawia, że gdy ktoś z tobą się nie zgadza, stajesz się dość agresywna i wręcz nieustępliwa. Jeśli nie chcesz, by twój wybranek szybko się zniechęcił, nie próbuj go totalnie zdominować. Pozwól mu czasem postawić na swoim, uszanuj jego zdanie.

Tak: Strzelec, Lew, Ryba
Nie: Wodnik, Bliźnięta, Byk

Poznaj też:

Oceń 3,52 / 504 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Raport specjalny
Oblicz Dni płodne

Podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki

Okres Rok
Miesiąc Dzień
Oblicz