Maść tygrysia na ból głowy

Łagodzi napięciowe bóle głowy niczym proszek przeciwbólowy

Ból głowy

Badania przeprowadzone w USA wykazały, że maść tygrysia łagodzi napięciowe bóle głowy równie dobrze, jak doustne środki przeciwbólowe. Pomaga też odetkać nos. Jej działanie to zasługa zawartych w niej olejków eterycznych: kamforowego, mentolowego, kajeputowego i goździkowego.

Magnez nie łagodzi bólów głowy, ale może im zapobiegać. Natomiast złocień maruna to dobry lek na migreny. Nalewka z tej rośliny zapobiega im i pomaga łagodzić przebieg ataków migrenowych.

Rada polek: Gdy ze stresu rozboli cię głowa, posmaruj maścią tygrysią czoło, skronie i kark.

Vita
Oceń artykuł 0 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2012.04.26 20:52
masc tygrysia to nic innego, niz balsam ziolowy - sprzedawana jest niemal w kazdej aptece. Moga byc pod roznymi nazwami: "Świątynia Niebios", "Maść smocza", "Smoczy ogień", "Maść żmijowa", "Tygrysi pazur", "Masc Kotek", "Japońska maść lecznicza" i wiele innych, to sa to po prostu nazwy producenta lub obiegowe (od rysunku na opakowaniu), a sklad jest bardzo podobny - wbrew nazwom, nie zawieraja zadnych produktow zwierzecych. Balsamy moga miec rozne kolory, w zaleznosci od skladu. Slabsze, lagodniej dzialajace, przeznaczone sa do uzytku domowego, a mocniejsze do gabinetow masazu, bo potrzeba szybszego efektu i sa tez bardziej wydajne. znam i uzywam masc tygrysia do masazu - jest to czysta botanika.
Wafel2010.08.20 13:45
masc z tygrysa dobre hhhahahahahahha iza ta masc nie jest zrobiona z zadnego zwierzatka
MAlina2010.07.26 14:10
haah maść tygrysia nie jest z tygrysa !
Iza2010.02.04 18:26
Te zwierzęta wyginą! To was nie obchodzi ? Pomozmy im! Nie chce nikogo obrazic ale ich jest coraz mniej...
Raport specjalny
Oblicz Dni płodne

Podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki

Okres Rok
Miesiąc Dzień
Oblicz