POLECAMY

zbyt szybkie krwawienie po tabletce '' PO"'

napisał/a: ewelinka81 , 2011-06-30 21:20
Witam.
Chciałabym się dowiedzieć czy to normalne że po tym jak tydzień temu zażyłam tabletkę ''PO'' dzisiaj wystąpiło krwawienie ?
Proszę o szybką odpowiedz bo się niepokoję :(

Ewelinka8
napisał/a: wikam2 , 2011-06-30 21:28
Jesli wyrzuciłaś ulotkę to masz ją dostępną w sieci. Przeczytasz tam wszystko co Cię interesuje.
napisał/a: ewelinka81 , 2011-06-30 21:34
Ok dzięki. W prawdzie lekarz coś tam mówił że może pojawić się krwawienie ale nie sądziłam ze tak szybko.
napisał/a: wikam2 , 2011-06-30 22:01
Ale co to znaczy szybko? Ty nic nie piszesz o cyklach :)
napisał/a: ewelinka81 , 2011-07-01 08:01
Cykle mam regularne. Więc to krwawienie mnie zaniepokoiło. Teraz nie wiem czy to oznacza że tabletka zadziałała i że jest dobrze. Męczy mnie jeszcze jedno : czy teraz okres mi się przestawił po tej tabletce i czy poźniej dostane planowo ?
napisał/a: errel , 2011-07-01 09:33
Możesz dostać z opóźnieniem. To krwawienie wystąpiło w wyniku przyjęcia tabletki, to normalne ;)
napisał/a: millo1 , 2011-07-01 10:42
dokładnie. to krwawienie było wywołane tabletką po, a właściwy okres albo będzie w terminie albo się opóźni (to częste zjawisko bardzo)
napisał/a: ewelinka81 , 2011-07-01 11:07
Dzięki :) uspokoiły mnie wasze rady :)
napisał/a: wikam2 , 2011-07-01 12:28
To jest skutek uboczny, który nie wystepuje zawsze :)
Równie dobrze mógł to być okres (jeśli skąpy wg. ulotki nalezy się skonsultować z lekarzem) a on sam może się przesunąć (i tak pewnie się stanie) ale jeśli o 5 dni to również nalezy skontaktować się z lekarzem/wykonac test - i tu się z ulotką niezbyt zgadzam.
Ten skutek uboczny w postacie krwawienia wydaj mi się to coś jak na zasadzie krwawienia z odstawienia.
napisał/a: ewelinka81 , 2011-07-01 15:10
Jak na razie to jest obfite krwawienie :( lekarz mówił że normalne będzie jeśli mi się opóźni nawet o tydzień albo o tydzień wcześniej dostanę :) zobaczymy co będzie )
napisał/a: ewelinka81 , 2011-07-30 10:06
Witam.
Znowu mam problem z okresem:( ostatnio dostałam tydzień po przyjęciu tabletki "po" a następny powinnam dostać 12 lipca i nie było nic :( myślałam ze może 28 dni od tego co miałam po tabletce ale tez nie mam :( zaczynam się niepokoić ( co mam robić ??
napisał/a: wikam2 , 2011-07-30 11:33
Cykle po escapelle mogą się chwilowo rozregulować, czekaj spokojnie :)