POLECAMY

uderzenia gorąca

napisał/a: mela47, 2009-11-28 21:13
Mam 62 lata. Od 15 lat jestem na kuracji hormonalnej. Stosuję plasterki Clmara 3. Od pewnego czasu /2-3 lat/dokuczają mi dziwne objawy. W nocy, gdy znajduję się w pozycji leżącej lub w dzień gdy się położę odczuwam pieczenie i zaczerwienienie twarzy. Gdy wstanę wszystko mija. Co może być przyczyną tych dolegliwości i czy to są objawy jakiejś groźnej choroby.
napisał/a: KATERINA, 2009-11-28 21:35
A robi pani regularnie badania biorąc hormony?
napisał/a: mela47, 2009-11-29 17:17
Jestem pod stałą opieką ginekologa i nigdy nie sugerował, że trzeba robić jakieś dodatkowe badania.
napisał/a: KATERINA, 2009-11-29 18:45
Ale przecież takie badania jak np
morfologia
OB
mocz
cukier i układ krzepnięcia +wątroba to w tym przypadku podstawa.
Zgłaszała pani swoje problemy ginowi/dermatologowi?
napisał/a: mela47, 2009-11-29 18:59
Akurat te badania wykonuję przynajmniej raz w roku i zawsze wychodzą wyniki książkowe.
napisał/a: KATERINA, 2009-11-29 19:19
To musi pani iść do dermatologa może to będzie coś z jego działki! Nic innego nie pozostaje.