POLECAMY

Profilaktyka

napisał/a: mir123bych, 2007-07-08 12:05
Co trzeba robić, Co robicie by dbać o swoje serduszko? Chciałbym mieć pewność ze będzie mi długo służyło tylko nie wiem jak o nie prawidłowo zadbać
napisał/a: Dasha, 2007-07-27 17:31
Ja jak i tysiące osób w Polsce i na świecie pijemy Alveo. Jest to suplement spożywczy z 26 ekstraktów roślin leczniczych. Alveo wzmacnia pracę serca, reguluje ciśnienie, przywraca sprężystość ścian naczyń krwionośnych, obniża poziom negatywnych frakcji cholesterolu we krwi. Alveo jest zalecane w profilaktyce chorób serca przez Fundusz Rozwoju Kardiochirurgii. Mojej mamie po 4 miesiącach picia Alveo cholesterol wrócił do normy, ale to jeden z tysięcy przykładów. Ja pijąc Alveo czuję się bezpieczna bo wiem że uniknę w przyszłości wielu chorób i nie tylko chorób serca :)

Pozdrawiam!
Daria Kołtun
napisał/a: jakoo, 2007-07-28 10:39
Ruch to zdrowie.
napisał/a: Dasha, 2007-07-29 22:52
Tak, niewątpliwie ruch to zdrowie, szczególnie zdrowie serca. Jednak przy dzisiejszej żywności i zanieczyszczonym powietrzu nie możemy mieć 100 % pewności co do naszego zdrowia nawet przy odpowiedniej ilości ruchu. Dlatego trzeba chronić i oczyszczać nasz organizm z toksyn, które spożywamy i wchłaniamy.

Pozdrawiam!
Daria Kołtun
napisał/a: Karolinek, 2007-07-31 13:30
polecam serwis http://www.pokochajswojeserce.pl/
znalazłam go właśnie jak szukałam porad o zdrowiu serca, polecam bo dużo tam praktycznych wskazówek
napisał/a: Piter1, 2007-07-31 21:40
Dasha napisal(a):Ja pijąc Alveo czuję się bezpieczna bo wiem że uniknę w przyszłości wielu chorób i nie tylko chorób serca :)


a skąd to wiesz?
napisał/a: Dasha, 2007-07-31 22:17
Skąd wiem że mnie zabezpieczy przed chorobami serca? Bo widzę po ludziach jak im pomaga przy istniejących już chorobach serca. Moja mama miała wysoki cholesterol. Po 4 miesiącach picia Alveo cholesterol jest w normie. Znajomy pan Mirosław miał za wysokie ciśnienie, lekarz mu powiedział ze tego nie da się wyleczyć i że będzie brał tabletki do końca życia. Pan Mirosław przyszedł po paru miesiącach picia Alveo zbadać ciśnienie. Lekarz stwierdził że pielęgniarka źle wykonała badanie bo ciśnienie było w normie... Bo niestety większość ludzi sięga po Alveo kiedy mają już poważne problemy zdrowotne a nie profilaktycznie. A jednak i dzięki temu unikają np. operacji na które byli zapisani. Np. znajoma mojego teścia uniknęła operacji zastawki serca. Po za tym jest przebadane i polecane przez specjalistów m.in. Narodowy Fundusz Kardiochirurgii.
Takie dowody do mnie docierają, naoczne dowody.

Pozdrawiam i życzę mnóstwo zdrowia :)
Daria