problem z pęcherzem

sallima
napisał/a: sallima , 2017-06-08 10:12
Dziewczyny da się jakoś szybko pozbyć tego niezbyt przyjemnego problemu? Chodzę ciągle na siku, już nie wiem który raz, boję się pić wodę ale wiem że to wskazane, jak tu w pracy wytrzymać?
napisał/a: kawiorek88 , 2017-06-08 15:03
Może się przeziębiłaś i stąd takie dolegliwości pęcherza? Najlepiej idź z tym do lekarza, zrób badania i upewnij się czy nie masz jakiejś infekcji. Ale jak piszesz, że dużo pijesz wody to taka reakcja pęcherza jest naturalna. Ze swej strony tak profilaktycznie polecam ci jeść żurawinę, która ma korzystny wpływ na układ moczowy o czym zaświadczają jednomyślnie badania naukowe. Wystarczy żebyś dziennie zjadła opakowanie np.
http://www.helio.pl/produkty/helio-natura/zurawina-suszona i wszelkie bakterie zostaną usunięte. A przy tym podleczysz sobie żołądek i nie tylko, bo żurawina ma w sobie walorów zdrowotnych bez liku.
napisał/a: jolien , 2017-06-20 12:20
Do lekarza bo ja miałam coś bez recepty z apteki i mi na nerki poszło
napisał/a: marta.pi , 2017-06-20 14:12
zdecydowanie złapałaś jakąś infekcję, takie częste oddawanie moczu nie jest normalne; najpierw zapytaj w aptece o jakiś lek na to, bez recepty można sobie pomóc, a jak nie pomoże to koniecznie na konsultację do lekarza
Magnetoplag
napisał/a: Magnetoplag , 2017-06-21 12:09
U kobiety częstomocz najczęściej jest wynikiem zakażenia układu moczowego, zwykle jest to zapalenie pęcherza moczowego spowodowane zakażeniem bakteryjnym. Inne możliwe przyczyny to wytwarzanie zwiększonych objętości moczu (choroby nerek lub zaburzenia hormonalne) lub picie nadmiernych ilości płynów.