POLECAMY

pasożyty w przewodzie pokarmowym

napisał/a: msta , 2007-01-18 08:45
Witam wszystkich
mam chyba problem z dzieckiem 2 letnim sytuacja jest następująca W nocy co jekiś czas się budzi z płaczem przed pobudką zrywa się a wcześniej zgrzyta zębami 100% towo nie jest to zły sen za duża częstotliwość po podaniu panadolu uspokaja się nie są to też raczej problemy z pożywieniem nie zmienialiśmy mu diety już jakiś czas psełdo eksperci (teściowie) twierdzą że to są pasożyty żyjące w przewodzie pokarmowym czy jest to możliwe jeśli tak to co mogę zrobić żeby pomoc małemu i sobie po za iściem do lekarza ;-( po ostatnich przejściach jakoś nie mam ochoty korzystać z tej chorej instytucji. Podczas dnia mały zachowuje się zupełnie normalnie biega cieszy się je dość dużo wydaje się wszystko ok ale po połnocy jest tragicznie

Proszę o helpa
napisał/a: Peter , 2007-01-18 10:51
Prawidłowo, to powinno być wykonane badanie kału na obecnośc jaj pasożytów lub cyst. Jest lek o nazwie Pyrantelum lub silniejszy Vermox. Ale obydwa są na receptę. Dla małych dzieci jest Pyrantelum zawiesina.
napisał/a: Izka1 , 2007-01-22 11:21
A może trzeba by było udać się do neurologa i opowiedzieć mu o tym wybudzaniu się...moga to być jakieś zaburzenia w mózgu,które pojawiają się tylko w nocy.Warto by było o tym pomyśleć.
napisał/a: adam65 , 2007-02-04 15:21
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania