POLECAMY

Mięśniaki skóry

napisał/a: Melepele, 2006-10-19 19:16
Szukam wszelkich informacji na temat mięśniaków skóry. Chętnie skontaktuję się z osobami, które mają podobny problem. Bardzo proszę o pomoc.
napisał/a: Baska1, 2007-01-16 21:31
A co masz na mysli.Czy chodzi o jakies nierownosi skory bo jesli o to to tez jestem zainteresowana.Jakies dwa miesiace temu pojawilo mi sie na udzie zgrubienie.Wyglada to jak placek ktory powstalby np.po ugryzieniu osy czy pszczoly ale bez zaczerwienienia.
napisał/a: adam65, 2007-02-04 15:34
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania