POLECAMY

Labioplastyka

napisał/a: Krzysztof11 , 2015-12-07 14:51
Witam, po porodzie bardzo rozszerzyły mi się wargi sromowe mniejsze, przez to ciągle mam jakieś otarcia, bóle, już o braku przyjemności z seksu nie wspomnę. Słyszałam, że jest coś takiego jak labioplastyka http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/zewntrzne-narzady-plciowe/zmniejszanie-warg-sromowych-mniejszych czy ktoś z was przechodził? Wie, jakie są skutki i przebieg? Nie chce się niepotrzebnie narażać, ale to naprawdę męczące, a moja ginekolog mówi mi tylko, że mam chodzić w mniej obcisłych rzeczach...
napisał/a: dixit123 , 2016-12-07 12:33
Twój ginekolog nie ma racji. Nie można doradzić kobiecie po prostu, żeby inaczej się ubierała... wiem co mówię, bo ja też męczyłam się z tę dolegliwością bardzo długo... Aż w końcu poszłam na konsultację do tej kliniki w Skoczowie: http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpital/oddzial-chirurgii/oddzial-ginekologii-estetycznej/ i tam namówili mnie na zabieg medycyny estetycznej. Nie żałuję podjętej decyzji, bo to nie tylko kwestia estetyczna, ale także zdrowotna. Dzięki temu czuję się dziś znacznie lepiej. Moje życie seksualne się poprawiło i poza tym moge nocić obcisłe spodnie czy jeździć na rowerze, co kiedyś sprawiało mi ból.
napisał/a: dynamical1231 , 2017-01-17 08:28
Zgadzam się z dixit123. W Twoim przypadku labioplastyka będzie najlepszym rozwiązaniem. Swoją drogą, dixit muszę przyjrzeć się tej klinice, bo myślę nad zabiegiem i szukam dobrej placówki ;) Kto wie, może skorzystam z usług AlfaMedycyna? ;)