Jakie środki na erekcję przy wysokim ciśnieniu

napisał/a: markietanka, 2016-06-15 11:22
Witam. Sprawa dotyczy mojego męża . Do tej pory przyjmował sildenafil na erekcję ale bardzo źle na niego reaguje bo ma problemy z ciśnieniem. Od kiedy ma nadciśnienie nie może przyjmować tabletek bo te powoduja u niego znaczne podwyższenie. Lekarz urolog przypisał mu jakieś ziołow tabletki ale te nie dały praktycznie żadnego efektu.
Czy są jakieś skuteczne środki na erekcję, które moglibyście zasugerować ale które nie miałyby takiego działania?
napisał/a: tamisia, 2016-06-16 10:35
Cum on. Tabletki obecnie przyjmuje mój mąż, który miał podobny problem, Przetestował sildenafil, potem viagrę ale zarówno pierwszy jak i drugi środek powodowały u niego znaczne podniesienie ciśnienia. Obecnie przyjmuje cum on. Jest to ziołowy środek , który nie powoduje zwiększenia poziomu ciśnienia. Doradził mu go urolog. Przy częstym przyjmowaniu daje moim zdaniem lepsze działanie niż viagra.
napisał/a: markietanka, 2016-06-17 10:21
Czy te tabletki są na receptę? Chodzi o to , ze mąż przy porażce z przyjmowaniem viagry i sildenafilu trochę się podłamał ( a może zdenerwował? ). Oraz dość dosadnie powiedział,ze do lekarza już na pewno w tej sprawie się nie wybierze.
napisał/a: tamisia, 2016-06-23 09:59
Nikt Ci nie zagwarantuje,ze na 100% te środki zadziałąja bo jednak są troche lżejsze od działania lekow. Możesz jednak spróbować. Cum on jest bez recepty. Nie będe tutaj dawała linka bo nie wiem czy jest to dozwolone na forum medycznym. Niemniej wpisz sobie w google i pojawi Ci sie lista sklepów, w których są do kupienia.

Pozdrawiam.