POLECAMY

Jak przekonać faceta do zabiegu upiększającego

napisał/a: AnnaMi38, 2016-08-11 12:47
Wiem, że większość mężczyzn broni się przed najprostszymi zabiegami upiększającymi. Zależy mi jednak na tym, by do takiego zabiegu przekonać mojego męża, ma straszne problemy z cerą. Niebawem ślub naszej córki i chcę, żebyśmy oboje dobrze na nim wypadli. Możecie coś doradzić? Jak przekonać męża do tego, by wybrał się chociaż do kosmetyczki? Tak po prawdzie, to chciałbym go przekonac do wizyty u specjalisty medycyny estetycznej, ale wiem, że w jego przypadku to mało realne. Jak wy namawiacie swoich mężczyzn do tego, by bardziej zadbali o swój wygląd?
napisał/a: joaska86, 2016-08-11 14:02
Niestety, tacy juz są ci nasi mężczyzni. Jeszcze w młodości starają się o siebie dbać, ale z upływem lat poświecają na to coraz mniej czasu i energii. Szkoda, bo przez to wiekszość polskich mężczyzn bardzo szybko się starzeje. Na zachodzie wygląda to nieco inaczej, choć też nie wszedzie. Moim zdaniem dużo zalezy od partnerki meżczyzny i dobrze, że starasz się przekonać swojego męża do zmiany postępowania. Trudno mi jednak coś konkretnego Ci doradzic.
napisał/a: Stefan46, 2016-08-12 11:27
Znowu nie wszyscy jesteśmy tacy zatwardziali:) Może zamiast dręczyć męża, spróbuj go delikatnie zachęcić do podjęcia większych starań o swój wygląd. Ja doradzałbym podrzucenie mu jakiegoś artykułu o męskiej urodzie, tak by zobaczył, że część facetów dba o swój wygląd i to niezależnie od tego ile mają lat. Może zainteresuj go serwisem przepisnamlodosc.pl. Tam jest sporo artykułów o meskim podejściu do kwestii wyglądu osobistego. Może lektura jednego z tekstów w końcu przekona męża do tego, by zadbał o siebie. W końcu okazja też jest wyjątkowa – przy okazji moje gratulacje z okazji ślubu córki. Pozdrawiam serdecznie!
napisał/a: MissQ, 2016-08-12 14:49
Jak facet nie chce dbać o siebie to niestety nic na to nie poradzisz, ale tak po prawdzie to jako doświadczona żona dobrze wiesz jak skłonić faceta do tego, by zrobił to czego od niego żądasz:) Poza tym argument o ślubie córki też ma pewną moc. Może poproś ją, by pomogła Ci skłonić go do wizyty u kosmetyczki, jeśli rzeczywiście tego potrzebuje.
napisał/a: joaska86, 2016-08-12 15:11
Jeśli udałoby Ci sie przekonać męża do przeczytania kilku tekstow o medycynie estetycznej czy zabiegach kosmetycznych dla mężczyzn, to może faktycznie łatwiej byłoby pózniej przekonać go do takich zabiegów. Probuj, może akurat się uda.
napisał/a: Marabelka, 2016-08-12 15:18
Mój facet aż tak oporny nie jest, od kiedy sama zaczęłam kupowac mu kosmetyki :)
Zamawiając sobie, biorę też jemu.
I nawet to polubił :D
napisał/a: basia67, 2016-08-16 12:29
Domyślam się, że mąż ma jakieś większe problemy z cerą i zwyczajnie chcesz mu w ten sposób pomóc. Ten blog wspomniany przez Stefan46 rzeczywiście może stanowić taką zachętę. Co warte podkreślenia, nie jest to blog o tematyce wyłącznie kobiecej. Jak już kolega wspomniał jest tu sporo porad dla mężczyzn. Pod tym adresem http://przepisnamlodosc.pl/kategoria/artykuly/dla-facetow/ znajdziesz kilka artykułów, które mogą wam pomóc. Najważniejsze to zachęcić męża, by w ogóle wybrał się do lekarza, choćby na samą konsultację. Wierzę, że Ci się uda.
napisał/a: AnnaMi38, 2016-08-16 12:42
Dziękuję za słowa wsparcia i wskazówki. Córka też jest zaangażowana w ten pomysł i chyba jesteśmy na dobrej drodze, by w końcu przekonac męża do zmiany decyzji. Zresztą widzę, że już mięknie. Dziękuję za adres tego bloga. Jeśli nie mężowi to na pewno przyda się mi osobiście:)
napisał/a: m_michalsky, 2016-09-19 20:17
Czu dało się Pani przekonać męża? Miałem podobną sytuację ze swoją kobietą - na początku opór z mojej strony, jednak po pewnym czasie uległem i nie żałuję. :) Cera lepsza, a i samopoczucie poprawione! :)