POLECAMY

Jak powiększyć prącie

napisał/a: takiten, 2017-05-29 14:29
Czy są jakieś specyfiki, którymi można realnie powiekszyć penisa? Sytuacja wygląda tak,ze mam niewielkiego penisa. W trakcie spoczynku jest naprawdę mały, tak więc wstydzę się nawet oddawać mocz w pisuarze. Jak jest w stanie erekcji to równiez nie jest duży poniważ jego wielkośc to 9 cm. Czyli o wiele mniej niż ponoć średnia polska. Dodam,ze zaczynam sie juz zastanawiac nawet nad powiekszaniem kwasem hialuronowym bo widziałem,ze niektóre gabinety dają taka opcję.
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2017-05-29 14:58
Nic nie działa poza drogimi i skomplikowanymi i mało dostępnymi operacjami.
ps. Uprzedzam przyszłych spamerów, że reklamy "magicznych" suplementów będą kasowane.
napisał/a: moonkaz, 2017-05-31 11:23
Trochę wprowadzasz w błąd. Ostatnio oglądałam jakiś materiał w tv, o tym że członki są przeszczepiane, rekonstruowane - to nie wymyślili sposobów na powiększenie. Trochę nie chce mi się wierzyć. Podobno kwas hialuronowy coś tam daje.
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2017-05-31 11:29
monnka napisal(a):Trochę wprowadzasz w błąd. Ostatnio oglądałam jakiś materiał w tv, o tym że członki są przeszczepiane, rekonstruowane


A to nie są operacje o których piszę?

A co do KH, podaj jakieś linki do rzetelnych publikacji naukowych, z ciekawością się z nimi zapoznam.
napisał/a: jan.k, 2017-06-01 07:54
Pewna osoba na form z tego co wiem opisywała jakiś czas temu powiekszanie kwasem. Jednak nie była zadoowlona. Penis nie powiekszył sie na długośc (a tego w sumie chcesz) tylko na szerokość. zabieg bolał i efekty nie były takie rewelacyjne. Nie odpisał tutaj jednak jak się efekt uttzymuje ale przy takich zabiegach efekt nie jest stały ale jedynie na kilka miesięcy. Czy warto jest dla tego cierpieć? Cóż kwestia wątpiliwa. Najlepiej byłoby zaakceptować obecny stan, jesli jednak nie możesz to polecałbym ćwiczenia na powiekszenie, ewentualnie kupno tabletki na powiekszanie penisa ( takie ziólowe ale jedynei te które są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny). Jeśli będziesz regularnie ćwiczył to powinno Ci się udać powiekszyć penisa na poziomie 3-4 cm.
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2017-06-01 08:01
To forum medyczne. Prosze przestac bajki pisac.
napisał/a: moonkaz, 2017-06-01 10:57
djfafa napisal(a):
A co do KH, podaj jakieś linki do rzetelnych publikacji naukowych, z ciekawością się z nimi zapoznam.


Proszę bardzo: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medyczne/powiekszanie-penisa-kwasem-hialuronowym/

A jeżeli chodzi o penilarge to tam jest substancja l-arginina

napisal(a):to roślina z rodziny parolistowatych. Zawiera m.in. saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus przez stymulację przysadki mózgowej do lepszej produkcji hormonu letenizującego (LH) zwiększa produkcję testosteonu u mężczyzn. Wysoki poziom hormonu sprawia, że mężczyzna odczuwa zwiększenie popędu seksualnego. Testosteron oznacza też zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Należy pamiętać o tym, że przedawkowanie tego składnika może powodować kłopoty
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2017-06-01 13:01
Ale prosiłem o źródła naukowe a nie reklamę cuda wianków.
napisał/a: takiten, 2017-06-02 14:03
Wiem wiem czytałem o skutkach powiekszania kwasem, powiem szczerze, że trochę się tego lękam :] strzykawki i te sprawy... o l-arginine też czytałem ale sam nie wiem.
napisał/a: jan.k, 2017-06-02 14:51
Musisz wiedziec, ze w czasie ich przyjmowania powinienes przestrzegać pewnych zasad. Czyli brać je regularnie tabletke dziennie ( inaczej nie ma co liczyć na efekt). Warto jest równięz kkupić sobie żel z serii, który wspomaga działąie tabletek ale równiez będzie zapobiegał rozstępom.Tak tak, na pewnisie równiez mogą sie pojawic i nie jest to wcale takie rzadkie zjawisko. 5 cm to raczej nie, ale te 2-3 cm są realne.
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2017-06-02 18:47
A Ty dalej z tą reklamą dla naiwnych. Powiększyć penisa za pomocą tabletek można tylko w reklamach dla mniej inteligentnych.
napisał/a: takiten, 2017-06-03 10:12
djfafa napisal(a):A Ty dalej z tą reklamą dla naiwnych. Powiększyć penisa za pomocą tabletek można tylko w reklamach dla mniej inteligentnych.


Chętnie poczytałbym jakieś opracowania naukowe na ten temat? Masz coś może?

A jeżeli chodzi o wypowiedź jan.k:

Jeśli mogę się zapytać to piszesz z własnego doświadzcenia?? I czy nie jest przy tych tabsach tak jak przy powiekszaniu kwasem? Że wezmę i wszystko będzie ok ale potem przestanę i penis wróci do swojej poprzedniej wielkóści? Te 4cm więcej to już byłoby spoko ale nie chcę brać na marne i wywalać kasy w błoto.