POLECAMY

Jak polepszyć libido u kobiety

napisał/a: wojtekrs, 2016-11-15 06:57
Witam. Problem dotyczy mojej żony, ale w zasadzie nas obojga. Ona straciła ochotę na seks. Uprawiamy seks ale wydaje mi sie,ze ona robi to jedynie dla mnie. Sama nie chce być pieszczona, zauważyłem,że nie miała orgazmu od prawie 2 miesięcy ( no chyba,że robi to sama ze sobą ale tego nie wiem). Seks ogranicza się do tradycyjnego raz na kilka dni. Ona często idzie pierwsza do sypialni aby zasnąć. Rutyna? Jakaś choroba?
Co robic?
napisał/a: tamisia, 2016-11-17 12:53
Każda kobieta odczuwa raz na jakiś czas brak ochoty na seks. Jeśli jednak się to powtarza to potrafi to rozbić nawet najbardziej zgodne małżeństwo U mnie ten problem również wystąpił tak wiec postanowiłam sprawdzic ile jest prawdy w tych polecanych na libido preparatach dostępnych w aptekach oraz drogeriach. Na pierwszy ogien poszła stimea, z ktorej nie byłam zadowolona. Potem drugie tabletki jakie wypróbowałam to libido therapy. Sceptycznie do tego podchodziłam ale te drugie okazały się u mnie o wiele lepsze i rzeczywiście sprawiły,że moje libido się plepszyło. Może zaproponuje je żónie?
napisał/a: wojtekrs, 2016-11-18 08:35
No wlasnie zastanawiałem się aby coś jej podsunać. Sa jednak dwa problemy. Po pierwsze to nie wiem jak na to zareaguje.Czy nie potraktuje tego na przykład agresywnie i jako atak na jej stan zdrowia. Po drugie to szczerze powiedziawszy nie orientuję się za bardzo w temacie tak wiec nie wiem nawet co wyrbac. A jak juz miałbym coś kupić to nie chciałbym wybrać czegoś kiepskiego o zerowym działaniu.
napisał/a: ZbyszekHe, 2016-11-25 11:13
Najlepsza jest hiszpańska mucha, sprawdziłem na mojej :D poprostu oszalała :)
napisał/a: tamisia, 2016-12-08 11:07
No to nie pozostaje Ci nic innego jak w zasadzie podsunac żonie te tabletki i zobaczyć jaka na nią to zadziała. Nie ma niczego złego w tym jeśli żona się wspomoże.
Co do hiszpańskiej muchy to również się zgadzam Fajny środek tylko trzeba uważać aby zamówić sobie oryginalną hiszpańską muche a nie jakąś podróbkę. Oryginalną hiszpańską muchą w Polsce jest sex elixir
napisał/a: kingarus12, 2016-12-09 09:20
Zanim zaczniesz pakować tabletki i jakieś stuczne preparaty żonie to może byś spróbował jakiś fajny nowy sposób na randkę. Romantyczna kolacja i świece albo coś w tym stylu...