POLECAMY

Grudki z gardła?

napisał/a: stopolka, 2007-08-12 22:07
Witam, prosze o porade, bo nie mam dostepu do lekarza. Od jakiegos czasu wypadaja mi z gardla takie zólto-sine grudki brzydko pachnące róznej wielkosci ( zbite),az do dziś bo była to duża kulka i troche sie przestraszylam. Nie wiem, czy mam iśc z tym do lekarza czy przeczekac, bo przeciez od 2 ponad lat nie choruje na gardlo i swietnie sie czuje.Mam powiekszone migdalki i wezly chlonne ale podobno taka moja "uroda". Dziekuje za wszelkie porady.
napisał/a: terii6, 2007-08-14 21:16
Te grudki to ropa. Dopóki nie masz innych problemów z gardłem to spróbuj masować palcem migdałki, wtedy będą się oczyszczać. Idź jednak do laryngologa, ja też tak miałam tylko że do tego ciągłe zapalenia gardła, skończyło się wycięciem migdałków. Bóle ustąpiły, a przede wszystkim obrzydliwy zapach z ust.
napisał/a: ania k, 2007-08-17 23:25
JA TEŻ MAM COŚ TAKIEGO I NA DODATEK WIECZNIE JESTEM CHORA NA ZAPALENIE GARDŁA. nIE WIEM JUŻ CO MAM ROBIĆ A LARYNGOLOG TWIERDZI, ŻE NIE POWINNAM WYCINAĆ TYCH MIGDAŁÓW. A CZY TY TEŻ MIAŁAŚ ZAPALENIE GARDŁA CZY MOŻE ANGINY ROPNE?
napisał/a: stopolka, 2007-08-20 14:36
Na poczatku były to takie maleńkie kuleczki, teraz sa coraz większe- nie wiem skad to sie wzieło..Nie choruje prawie w ogóle. Pojde do lekarza przy najbliższej okazji to napiszę co powiedzial.
napisał/a: ania k, 2007-08-24 19:05
jeżeli nie chorujesz to niczym sie nie martw. Każdy kto ma głębokie krypty w migdałach ma coś takiego. to złuszczający się naskórek, resztki pokarmów i takie tam inne. Jeżeli oprócz tego nie masz dodatkowych dolegliwości to wszystko jest w porządku. Niektórzy ludzie po prostu tak mają.