POLECAMY

Gorycz w ustach

napisał/a: GoldDraker, 2010-08-11 18:32
Witam!!!

Mam taki dziwny problem od kilku dni czuje gorycz w ustach.
Tydzień temu brałem NYSTATYNA ponieważ w moim moczu znaleziono poj. komórki drożdży, również do tygodnia biorę pewną odżywkę JABŁACZAN KREATYNY. Mam 16lat .
Jaki może być powód tej goryczy czy am to związek z tym suplementem.
Proszę pytać jeżeli to pozwoli bliżej przyjrzeć się mojemu problemowi.
aleksia1
napisał/a: aleksia1, 2010-08-12 15:09
A czy Ty miałeś może wcześniej jakieś problemy ze zgagą,niestrawnością?
Moze ta odżywka ma jakiś składnik,który wywołuje zgagę.A wez sobie jedną tabletkę ranigastu i zobacz czy pomoże.
napisał/a: GoldDraker, 2010-08-12 17:20
W skład tej KREATYNY wchodzą: Jabłaczan kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna -substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciw zbrylająca, kapsułka(żelatyna- składnik otoczki, barwniki: E171, E172, E104, E127).


Z tego co pamiętam nigdy ze zgagą raczej nie, zdarza się że z rana miewam zgagę, ale po wypiciu często wody gazowanej przechodzi. Około rok temu brałem LANZUL ponieważ bolał mnie żołądek, ale po dwóch opakowaniach przestał. Według lekarza było to Zapalenie błony śluzowej żołądka.

Z Ranigastem spróbuję muszę się wybrać do apteki lub do jakiegoś większego sklepu ponieważ mieszkam na wsi. O rezultatach napiszę.
napisał/a: GoldDraker, 2010-08-14 09:07
Ranigast pomógł, ale przecież nie mogę go brać codziennie, Co radzi pani ograniczyć?? Pracuje nad masą więc nie chce przechodzić na dietę
moderator djfafa
napisał/a: djfafa, 2010-08-16 07:56
Jak pomógł ranigast to oznacza że coś nie tak jest z żołądkiem, pracujesz na masą wiec pewnie za dużo jesz i to powód.
napisał/a: Brut, 2010-09-05 19:40
A próbowałeś pić dużo wody? Koniecznie na noc jak najwięcej pij. Wypłucze soki żołądkowe i może będzie trochę lepiej.