POLECAMY

Frashe na powiększenie biustu

napisał/a: buzek , 2017-03-16 12:45
Witam. Początkowo zastanawiałam się nad operacją powiekszenia biustu ( nadal biorę ją po części pod uwagę). Z drugiej jednak strony usłyszałam o tym serum.
Proszę o informację czy ktoś stosował i czy kosmetyk daje w powiekszaniu wymierne efekty?
napisał/a: tamisia , 2017-03-20 12:25
Wiadomoże taki krem nie da Ci takiego efektu jak operacja niemniej jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolona.
Używam tego kosmetyku od dobrych kilku miesięcy, świetnie się wchłania, nawilża ogólnie cud miód orzeszki :); biust zmienił fwygląd - tzn trochę się podniósł. Ogólnie serum jest bardzo wydajne i w porównaniu z ceną i efektami jego stosowania mogę go spokojnie polecić. Stosowała również ten kosmetyk moja siostra będąc w ciąży i po urodzeniu i karmieniu piersią . Normalnie wiele kobiet narzeka na zmniejszenie biustu, jego jędrności. Ona jednak nie narzekała.
napisał/a: amelll , 2017-04-04 13:44
Kupuj śmiało. Sama stosuje i jestem bardzo zadowolona. Ogolnie nie jest to kosmetyk tani ale tak bywa z kosmetykami selektywnymi. Na pewno warto !
napisał/a: buzek , 2017-04-06 11:37
A możecie mi jeszcze kochane odpisać po jakim czasie widziałyście powiekszeznie ? I ile Wam się biuścik powiększył? :))
napisał/a: amelll , 2017-04-07 12:25
Powiem Ci,że już od samego początku byłam z niego zadowolona. Jest delikatne, przyjemne no i ladnie pachnie. Po nałożeniu czułam jakby takie wieksze napięcie skóry. Po tygodniu już bylo widać oznaki ujędrnienia. Ale pełne powiekszenie to jakis miesiąc. No i u mnie powiekszył sie biust o 1 rozmiar. Co jest i tak dużym osiągnięciem biorąc pod uwagę, że jednak jest to jedynie krem.
patryszja33
napisał/a: patryszja33 , 2017-07-02 23:26
Ja nie wierze w jakieś specyfiki, herbatki itp na powiększanie biustu. Jedynie chirurg może pomóc i tak sobie poradziłam :) Doktor Lebmas ze szpitala LuxMed Puławska, świetny specjalista - mam teraz piękne piersi i chętnie chodzę w bluzkach z dekoltem.