POLECAMY

Dziwne wybuchy gorąca

napisał/a: emigrantka1, 2009-09-19 18:09
Witam!
Od paru dni mam jakieś dziwne wybuchy gorąca (szczególnie na twarzy) a mój dotyk jest "palący", czasami do tego dochodzą lekkie zawroty głowy. Od 3 miesięcy jedne tabletki jakie zażywam to Cilest. Objawy te powtarzają się dosyć często w ciągu dnia najczęściej nasilają się popołudniami. Na necie przeczytałam ze może to być przez niedobór witamin. Niestety aktualnie przebywam zagranica więc nie mogę udać się do lekarza. Proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam
napisał/a: terka33, 2009-09-20 14:55
Witaj!

A ile masz ?
napisał/a: terka33, 2009-09-20 14:55
Przepraszam oczywiście lat?
napisał/a: emigrantka1, 2009-09-26 15:43
mam 24 lata!
napisał/a: terka33, 2009-09-26 19:54
Witaj!
Mialam na mysli całkiem inny wiek i menopauzę,ale ty jesteś młodziutka.
A może te objawy to skutki uboczne Cilestu.
Róznie działają leki zależy jak dla kogo i różne są skutki uboczne może porozmawiaj z lekarzem?
Może dla Ciebie nie jest on dobry może inny będzie lepszy jeżeli nadal tak będziesz się czuła to skonsultuj się z lekarzem.
Jeżeli chodzi o witaminy to postaraj sie zmienić nawyki zywieniowe i jedz dużo warzyw owocow postaraj się o urozmaicone posilki.
Wiem ze jest to moze trudno bo jestes poza domem za granicą i może nie masz czasu i możliwości ale naprawdę dużo zależy od chęci.
Pozdrawiam,odezwij się jeszcze bo jestem zainteresowana:)))
napisał/a: emigrantka1, 2009-09-28 17:41
Witam!
Dzięki za pomoc! Zaczęłam brać witaminy i wybuchy ustąpiły ale niestety nie ustapiły zawroty głowy którym towarzyszy drżenie rąk. Mam jeszcze jedno pytanie co będzie jeżeli nie zmienię tabletek do lutego gdyż dopiero wtedy wracam do Polski i będe miała możliwość iść do lekarza.
Pozdrawiam
napisał/a: terka33, 2009-09-28 20:49
Nie moge Ci nic dokladnie doradzic bo to tylko moje przypuszczenie ja nie znam tego leku.
Skutki uboczne raczej sie nie zwiększają czasem przy dluższym braniu slabną.
Trudno na odleglosć doradzac to juz musi lekarz a ja nim nie jestem.
Te objawy sie pojawily gdy zaczęłas brac Cilest?
Nie wiem co Ci napisać bo nie chce Cie wprowadzac w błąd.
Odezwij się jeszcze i napisz jak się czujesz:)))
napisał/a: Centaurek, 2009-09-30 19:34
Radzę jeść dużo i zdrowo, być może jesz za małe śniadania i przez cały dzień jesteś osłabiona. Oprócz tego, j.w. witaminki, przede wszystkim z grupy B.