POLECAMY

Czarny Język!!!!

napisał/a: choracy , 2007-09-09 23:46
Rany witjacie, i prosze pomożcie.
Mam Angine ropną, pakuja mnie foridem, nestatyną i metronidazolem.
Przed chwilą zauwazyłem ze mój język stał się czarny, normalnie jak by go popryskano sprajem. Prosze o pomoc, co to moze byc?
moderator djfafa
napisał/a: djfafa , 2007-09-10 08:05
Nystatyna na anginę? Peter a to nie jest lek przeciwgrzybiczy?
napisał/a: Peter , 2007-09-10 08:32
Tak, to lek p/grzybiczy, ale o słabym i miejscowym działaniu. Wątpię, aby to była angina. Nie leczy się jej metronidazolem. To raczej niespecyficzne zapalenie gardła. A język czarny?, trudno tak na "oko" powiedzieć, czym to jest spowodowane.
napisał/a: sonia012000 , 2013-04-08 12:49
Moja kuzynka niedawno wróciła z Izraela i od tamtej pory ma także czarny język, Wygląda tak, jakby ubrudziła go czarnym lizakiem. Lekarze na razie nie wiedzą jaka jest tego przyczyna