POLECAMY

bardzo niskie libido

napisał/a: Archer, 2016-12-13 19:51
Lekarze kiepsko diagnozują problemy z potencją te poważniejsze.
napisał/a: Siatkareczka, 2016-12-14 12:13
a byłeś kiedyś u lekarza z takim problemem? oczywiście, jeśli problemy pojawiają się od czasu do czasu to można wspomagać się takim maxonem ale jak są to poważne długotrwałe problemy to należałoby pójść do lekarza.
napisał/a: Archer, 2016-12-14 17:54
Byłem już nie raz. Gdy problem jest poważniejszy i ciężko go zdiagnozować to kolorowo nie jest. Trzeba ciągle jechać na sildenafilach itp
napisał/a: Siatkareczka, 2016-12-16 15:23
a co to takiego? bo pierwsze słyszę? U mojego partnera wystarczył maxon active na wzmocnienie, ale wiem że u niego problem pojawi się ponieważ miał sporo stresu ostatnio w pracy, więcej popalał i jadł bardzo niezdrowo, do tego zero ruchu i od razu odbiło się to na jego kondycji seksualnej.
napisał/a: Archer, 2016-12-16 17:38
To jest składnik Viagry.

napisal(a):U mojego partnera wystarczył maxon active na wzmocnienie, ale wiem że u niego problem pojawi się ponieważ miał sporo stresu ostatnio w pracy, więcej popalał i jadł bardzo niezdrowo,


U Twojego partnera to po prostu przejściowe problemy to i pomógł jakiś suplement bez recepty. Ja mówię niestety o poważnych problemach z potencją a nie tych spowodowanych stresem w pracy itp Gdzie szybko wraca się znów do odpowiedniej kondycji
napisał/a: Siatkareczka, 2016-12-19 12:34
ale maxon który przyjmował to lek a nie suplement no i stosowaliśmy przez jakiś czas zanim problem zniknął.
napisał/a: Archer, 2016-12-19 16:39
Bo on chyba też zawiera ten sam składnik co Viagra itp. Cóż fajnie, że partnerowi pomogło mi niestety nie pomagają tego typu leki. Oczywiście jakoś tam wzmocnią erekcję ale idź pan w chu... z takim czymś, żeby ciągle się zastanawiać czy dziś będzie sztywny wzwód czy na pół gwizdka. Tak wygląda leczenie poważniejszych przypadków niż stres w pracy czy mała aktywność fizyczna.
napisał/a: Siatkareczka, 2016-12-20 11:29
być może u Nas pomógł maxon active, bo partner miał chwilowe problemy, nie wymagały specjalistycznego leczenia u specjalisty, więc to pewnie zależy od skali problemu.
napisał/a: Archer, 2016-12-20 16:54
Specjalistyczne "leczenie" u specjalisty polega na ogół na przepisaniu Viagry itp. Oczywiście robi się badania krwi itp ale jak nic konkretnego nie wyjdzie to cóż niby jesteś zdrowy a wacek miękki i trzeba się wspomagać. Tak to wygląda. Lekarze nie umią dobrze diagnozować problemów z potencją. No chyba, że wyjdzie, iż ktoś ma dość zaawansowane schorzenia jak miażdżyca cukrzyca, problemy z hormonami choć tutaj to jest dopiero cyrk.
napisał/a: Siatkareczka, 2016-12-21 15:12
no u Nas wystarczyło kupić lek maxon active w aptece i problem zniknął, więc to nie było nic poważnego, bo sami sobie poradziliśmy z problemem, ale różnica była zdecydowana, przed a po przyjęciu leku. Poza tym też znamy powód problemów, wynikał ze stresu oraz złego stylu życia.
napisał/a: Cogita, 2017-01-16 21:16
Teraz trudno prowadzić zdrowy tryb życia. A to niestety odbija się na zdrowiu. Cały ten stres i brak ruchu. Jeszcze jadanie na mieście byle czego. Mój mąż też miał problemy. A jeszcze chciałam abysmy sie postarali o kolejne dziecko. Mąż się "najeżył:, że nie daje rady a ja naciskam. W końcu postanowiliśmy rozwiązać problem i też wypróbowalismy maxon active. Poprawa natychmiastowa. Bierzesz tabletke na godzine przed seksem i można pobaraszkować.
napisał/a: Siatkareczka, 2017-01-17 15:23
no to chyba jedyny dostępny w aptece lek bez recepty, a facetów z problemami erekcji coraz więcej, pani w aptece powiedziała, że sporo mężczyzn przychodzi po taką pomoc,a gdyby nie fakt, że wiele też się wstydzi to "interesantów" byłoby relatywnie więcej.