POLECAMY

Dla mężczyzn liczy się nie tylko wygląd. Oto 7 kobiecych cech, które są dla wielu z nich ważniejsze niż uroda!

Jesteś szczęściarą, jeśli je masz.

Marta Słupska / tydzień temu

Jeśli wydawało ci się, że panowie interesują się jedynie kobietami o wyglądzie supermodelek, jesteś w błędzie. Większość z nich szuka w potencjalnych partnerkach czegoś więcej niż urody.

Cechy, które cenią mężczyźni

Przyznajemy: uroda przyciąga. Kobiecie o pięknym wyglądzie na pewno łatwiej jest poznać interesującego ją mężczyznę, tylko co potem? Urocza buzia, kształtny biust czy długie nogi to trochę za mało, by zatrzymać partnera na dłużej i sprawić, by się zakochał i zaczął planować przyszłość we dwoje. Przynajmniej w przypadku dorosłych i dojrzałych ludzi. Co zatem sprawia, że mężczyźni szaleją na punkcie pewnych kobiet, a – co ciekawe – kobiety te nierzadko  wcale nie wyglądają perfekcyjnie?

Tak, zgadliście – chodzi o charakter. A konkretnie o pewne cechy, które powodują, że panom szybciej bije serce i są gotowi bardziej zaangażować się w związek. Cechy te mają tylko niektóre kobiety i chociaż część z nich wydaje nam się mało potrzebne w życiu codziennym, to właśnie one sprawiają, że w męskich oczach panie, które je mają, wydają się być idealnymi partnerkami!

Jak odróżnić miłość od zauroczenia? 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/tydzień temu
Mam oczekiwane cechy i jestem sama.I co?????????????????