Tenasil na grzybicę stóp i skóry

Wstydliwy problem? Tenasil to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie w grzybicy skóry/ stóp.

Tenasil na grzybicę stóp i skóry fot. materiały prasowe
Tenasil jest kremem, który stosuje się w leczeniu grzybicy skóry. Preparat ten działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki grzybów wywołujących choroby skóry np. grzybicę stóp. Kuracja trwa zaledwie tydzień, a u większości pacjentów już po kilku dniach terapii następuje poprawa stanu zdrowia. Tenasil jest wygodny w stosowaniu - wystarczy aplikacja raz dziennie. Lek dostępny w aptece, bez recepty.

Tenasil rekomendowany jest do stosowania w:

- grzybicy stóp
- grzybicy fałdów skórnych
- grzybicy skóry gładkiej
- drożdżakowym zakażeniu skóry
- łupieżu pstrym

Tenasil to terbinafina w postaci miejscowej:
1 g kremu zawiera 10 mg chlorowodorku terbinafiny.
Zagraniczne media wychwalają polski film, ale czy trafi w gust rodzimej widowni? „Pokot” pojawi się na ekranie już niebawem

Należy pamiętać, że nieregularne stosowanie Tenasilu lub przedwczesne przerwanie kuracji może spowodować nawrót choroby. Aby zwiększyć skuteczność leczenia, należy utrzymywać skórę w czystości, używać tylko własnych ręczników i ubrań osobistych, delikatnie wycierać skórę po umyciu. Jeżeli po dwóch tygodniach od rozpoczęcia leczenia nie stwierdza się poprawy, należy skontaktować się z lekarzem.

Wskazania: Zakażenia grzybicze skóry wywołane przez dermatofity rodzaju Trichophyton, Microsporum canis i Epidermophyton floccosum (np. grzybica stóp, fałdów skórnych, grzybica skóry gładkiej). Drożdżakowe zakażenie skóry wywołane przez rodzaj Candida. Łupież pstry wywołany przez Pityrosporum orbiculare.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na terbinafiny chlorowodorek lub na którykolwiek ze składników preparatu.

Lek Tenasil jest dostępny w aptekach, bez recepty.
Cena opakowania: tuba 15 g - ok. 18  zł

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/11 godzin temu
jest super skuteczna
/2 lata temu
czy ta maść jest skuteczna
/4 lata temu
ile błędów ortograficznych...
POKAŻ KOMENTARZE (1)