POLECAMY

6 bezpiecznych, domowych sposobów na przeziębienie w ciąży

Poznaj domowe sposoby, które pomogą ci bezpiecznie pozbyć się infekcji!

Marta Wilczkowska / 5 dni temu

Przeziębienie w ciąży najlepiej leczyć naturalnymi metodami. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie domowe sposoby na przeziębienie są bezpieczne dla kobiet w ciąży! Poznaj 6 bezpiecznych, domowych sposobów, którymi możesz próbować walczyć z objawami infekcji w ciąży!

Jak leczyć przeziębienie w ciąży?

Jeśli jesteś w ciąży i dopadła cię infekcja, wszystkie leki i suplementy diety powinnaś przyjmować z zachowaniem największej ostrożności. Nigdy nie próbuj leczyć się na własną rękę lekami dostępnymi bez recepty! Większość leków z grupy NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne) jest dla ciebie przeciwwskazana, a ich stosowanie może być niebezpieczne dla prawidłowego rozwoju ciąży. W takiej sytuacji koniecznie poproś farmaceutę o doradzenie bezpiecznych preparatów lub po prostu wybierz się do lekarza.

Łagodne infekcje często nie wymagają jednak stosowania środków aptecznych. Na szczęście istnieją skuteczne, domowe sposoby, dzięki którym pokonasz pierwsze objawy przeziębienia. Wybrałyśmy 6 naturalnych sposobów na przeziębienie, które mogą być stosowane przez ciężarne.

W ciąży to bardzo ważne! 6 informacji, które pomogą ci dobrze zbadać glukozę

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 dni temu
Ciągle ten spam.
/3 dni temu
Od kiedy jem miód wielokwiatowy z CBD + CBDA i pije syrop konopny z Rokitnikiem (dokładnie rok), to nie choruję - nie przeziębiam się, nie mam kaszlu, nie boli nie gardło. Wcześniej notorycznie się przeziębiałam, miałam ogromny katar, który ciągnął się przez dwa tygodnie. Przez ten rok byłam chora tylko raz, ale tego nawet nie można nazwać przeziębienie - kilka razy wydmuchałam nos, bardzo lekko bolało mnie gardło przez jeden dzień. Przyznaję, że konopi nie jem codziennie, wtedy efekty byłyby pewnie jeszcze lepsze, jeżeli chodzi o inne schorzenia. także polecam a te produkty znajdziecie na tej stronie najtańsza wysyłka sprawdziłam :) konopiafarmacja pl lub kupicie w Poznaniu w Konopnej Farmacji na ul. Ratajczaka 33 byłam tam raz miły sklep