Wygraj szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean!

Weź udział w konkursie marki Philips i zadbaj o... zdrowy uśmiech.

Magdalena Burda / 2 miesiące temu
Wygraj szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean!

Chcesz cieszyć się wspaniałym, białym uśmiechem? Wygraj szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean i przekonaj się, że to możliwe. Najnowsza technologia, precyzja i świetny design sprawiają, że to urządzenie nie ma sobie równych

Zawrotne tempo

Z przebarwieniami na płytce nazębnej walczy niemalże każda z nas. Większość spożywanych dzisiaj produktów, niestety, pozostawia ślad na zębach. Znalazłyśmy jednak niezawodnego sprzymierzeńca, który pomoże ci zachować nieskazitelnie biały uśmiech.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare wykonuje dziesiątki tysięcy ruchów na minutę, dzięki temu czyści zęby dynamicznie i skutecznie za pomocą fal sonicznych. Brzmi świetnie, prawda? A to nie wszystko. Model DiamondClean, FlexCare Platinum i HealthyWhite mają tryb wybielania, który oprócz specjalnie dobranych drgań w pierwszych dwóch minutach szczotkowania, przez dodatkowe pół minuty poleruje zęby. 
 


Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean

Precyzyjne dopasowanie

Marka Philips stworzyła produkt, który dopasuje się do twoich potrzeb. Niewygodna ładowarka? Zapomnij! Teraz wystarczy, że włożysz szczoteczkę Sonicare do eleganckiej szklanki, a w podróży naładujesz ją w nie mniej eleganckim etui. Patrzenie na zegarek podczas szczotkowania? Dawno i nieprawda. Sonicare da ci znać, że już wystarczy! A twoje zęby? Będą gładkie jak nigdy.


Stylowe etui podróżne na szczoteczkę soniczną Philips 

Soniczna vs. manualna 

Szczoteczka Philips Sonicare usuwa aż do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką. Dodatkowo zapewnia 2 razy lepszy efekt wybielania zębów. Jest wygodniejsza w użyciu, automatyczne ruchy szczoteczki są bardziej precyzyjne, a technologia soniczna zadba również o twoje dziąsła. W kategorii higieny jamy ustnej szczoteczka soniczna nie ma sobie równych!

KONKURS 

Odpowiedz na następujące pytanie: 

Jakiej szczoteczki używasz na co dzień i dlaczego to właśnie ty chciałabyś wygrać Sonicare DiamondClean?

Nagrody:

5 x Szczoteczka Sonicare DiamondClean Philips z podróżnym etui, wymienną główką i szklanką ładującą o wartości ok. 929 zł 


 

LAUREACI KONKURSU: 

  • Kinga W., Góra
  • Anita P., Trzebnica
  • Iwona K., Pomiechówek
  • Ewelina B., Warszawa
  • Izabela B., Bytom

GRATULUJEMY! 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)