Kalendarz pylenia 2016

Kalendarz pylenia 2016 pomoże alergikom sprawdzić, które alergeny w których miesiącach mają zazwyczaj największe stężenie.

/ 11 miesięcy temu

Jesteś alergikiem, lub ktoś z Twojej rodziny jest uczulony na pyłki, kurz czy też trawy? Podpowiadamy, w których miesiącach poszczególne alergeny mają zazwyczaj najwyższe stężenie. Poznaj kalendarz pylenia dla alergików 2016:


Kalendarz pylenia na I półrocze

Poznaj 8 najważniejszych faktów o kleszczach!

Kalendarz pylenia na II półrocze

Czytaj także:

Na zlecenie Edipresse Polska S.A.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/10 miesięcy temu
Witaj w klubie.
/11 miesięcy temu
Zaczyna się. Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy mogą cieszyć się wiosną :( U mnie to niestety wiąże się ze łzawieniem i opuchnięciem oczu, kichaniem i zatkanym nosem. Ciężko pracować, ciężko myśleć, czy cieszyć się tą wiosną jak nie wezmę allertecu, który radzi sobie z tymi najbardziej uciążliwymi objawami alergii.
/11 miesięcy temu
Kalendarz spoko,ale jak kogoś uczula roztocze które jest w domu to polecam naturalny spray do tkanin mioactive.Zakupiłem na stronce producenta,wypróbowałem i zadziałało ;-)
POKAŻ KOMENTARZE (2)