POLECAMY

Słodka, gazowana i uzależniająca. Poznaj 7 skutków codziennego picia Coca-Coli…

Też często po nią sięgasz?

Marta Słupska / tydzień temu

Wszystko jest dla ludzi, to prawda. Kiedy jednak z czymś przesadzamy, szczególnie, jeśli to „coś” jest bardzo niezdrowe, bardzo szybko możemy zauważyć negatywne konsekwencje…

Cola 7 dni w tygodniu

Coraz więcej osób na świecie, a w tym także w Polsce, uważa, że jest uzależnionych od Coca-Coli. Coloholicy, bo tak się nazywają, nie wyobrażają sobie dnia bez swojego ulubionego, gazowanego napoju. Często od niego zaczynają dzień i na nim go wieczorem kończą. Bywa, że piją tylko puszkę czy dwie dziennie, zdarza się jednak, że potrafią pochłaniać dzień w dzień dwa, a nawet cztery litry Coli.

Cola tymczasem, jak każdy napój gazowany, zdrowa wcale nie jest i nie pozostaje bez wpływu na nasz wygląd i organy wewnętrzne. Jesteście więc w błędzie, jeśli należycie do osób, które myślą, że kilka łyków coli czy podobnych do niej napojów nie może zrobić nam krzywdy.

Co się zatem dzieje w organizmie osoby, która codziennie sięga po Colę? Jakie problemy zdrowotne prędzej czy później się u niej pojawią? I w końcu: jak Cola wpływa na wygląd? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej galerii…

Czy od picia dietetycznej coli można przytyć?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 dni temu
Kiedyś piłam cole litrami, ale w końcu dotarło do mnie jak dużo kalorii dawkuję swojemu organizmowi. Niestety odbiło się to na mojej wadze... Nadmiar kilogramów zrobił się uciążliwy, więc postanowiłam wziąć się za siebie. Zaczęłam od odstawienia wszystkich słodkich napojów, dodatkowo wprowadziłam plan treningowy i dawkowanie iqgreen. Jak na razie udało mi się spalić w ciągu tygodnia 4 kg.
/5 dni temu
ja tez mialam problem z cola no i... z waga. wiadomo. ale rzucilam colke na rzecz domowej ice tea + kupilam taki stacjonarny rowerek w media expert i kilogramy juz leca :)
/6 dni temu
Najlepiej stosować zbilansowaną dietę, ja ostatnio pije koktajle odchudzające i schudłam już 4 kg. Przepisy biorę z bloga fitynka.pl
POKAŻ KOMENTARZE (1)