POLECAMY

Apteka Malinowa - Pocztowa 1 Straszyn

Apteka Malinowa
apteka, punkt apteczny, leki, farmaceutyki, witaminy

adres: Straszyn, Pocztowa 1
wojewodztwo: pomorskie
tel.: (0*58) 682 00 51

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
Starsza Pani bardzo nie sympatyczna. Chciała na oparzenie powieki dać znajomej krem z mentolem!!!!! Bez recepty. Na moje uwagi kazała się nie wtrącać. Skarga do kierownika już napisana.
/2 lata temu
Bardzo nie polecam. Zawsze miałam wrażenie, ze starsza pani sprzedawczyni nie jest zbyt sympatyczna ale dzisiaj przeszla samą siebie. Ochrzaniła mnie, ze zadaje głupie pytania (pytałam czy tabletki dziecko może pogryźć), ze ona ma dość tego o jakie głupoty ludzie pytają a na moją odpowiedź, żeby nie była nie miła odpowiedziała, że będzie nie miła! Żenada. Poczułam się jabym rozmawiała ze swoim synem który odreagowuje na mnie jakieś swoje stresy, tyle, ze tutaj ja byłam klientką. I na koniec jak powiedziałam, ze w takim razie więcej tu nie przyjdę powiedziała "no i dobrze niech sobie pani znajdzie inną aptekę!". także, nie polecam. A oprócz tego ceny mają bardzo wysokie.
/3 lata temu
tragedia. ich ceny to rozbój w biały dzień. paracetamol dla dzieci ktory standardowo kosztuje 7-8 zł u nich 14 zł. Kropelki do nosa Nasivin - 12,89 w aptece w straszynie 23,00!!!!!!!!!!!!
POKAŻ KOMENTARZE (4)