Polki.pl
kom. (1)

Zasłona z pomysłem

Nowa zasłona prysznicowa marki Sealskin posiada specjalne kieszonki, w które można włożyć np. ulubione zdjęcia lub pocztówki.

Zasłona o nazwie Pictures to jedna z nowych propozycji holenderskiej marki Sealskin. Ciekawym pomysłem zastosowanym przez producenta jest naszycie kieszonek, w które można włożyć np. zdjęcia, pocztówki, a nawet wycinanki – w czym na pewno z chęcią pomogą nam dzieci.
Kieszonki, które swoim wyglądem przypominają ozdobne ramki na zdjęcia, mają różną wielkość i format (są pionowe lub poziome). Ponadto na zasłonie jest też kilka gotowych „zdjęć”, które przedstawiają piękne krajobrazy i ciekawe miejsca, jak np. latarnia morska.
Bez obaw – fotografie, którymi ozdobimy zasłonę na pewno nie zamokną. Po pierwsze zasłona jest nieprzemakalna, po drugie kieszonki naszyte są od zewnętrznej strony, tak więc zdjęcia nie są narażone na kontakt z wodą.

Zasłona Pictures wykonana jest z PVC – wytrzymałego, syntetycznego tworzywa o wysokiej odporności na działanie wielu rozpuszczalników. Wymiary zasłony to 180x200 cm.
Niebanalny pomysł holenderskich projektantów docenią zwłaszcza ci, którzy lubią zmiany w swoim otoczeniu. W tym przypadku chcąc coś zmienić w łazience nie trzeba tracić ani czasu, ani pieniędzy. Wystarczy włożyć nowe fotografie i zasłona będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Zasłona Pictures kosztuje ok. 80 zł.

Dystrybutorem produktów marki Sealskin jest firma Coram Poland: www.coram.plOceń 4,00 / 1

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Pomysły, inspiracje

Skomentuj Zasłona z pomysłem

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Zasłona z pomysłem

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Galerie  Dom, ogród, wnętrza


Forum Dom i ogród