Polki.pl
 
 

Zobacz także

 
 

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Kalendarz ciąży
  Ciąża Kalendarz ciąży Ostatni raz miałam miesiączkę 13 września do 17-tego i Przypuszczam, że idzie mi już 3 miesiąc. Czy dobrze obliczyłam? więcej »
 • Ciąża mnoga po antykoncepcji?
  Ciąża Ciąża mnoga po antykoncepcji? Około 7 miesięcy temu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne (yasminelle). Teraz z mężem chcemy postarać się o dziecko... więcej »
 • Wrażliwość na ból- drugi trymestr
  Ciąża Wrażliwość na ból- drugi trymestr Jestem obecnie w 17 tygodniu ciąży i mieszkam w Szkocji, gdzie niestety nie mam możliwości na wizytę u ginekologa a położne z uśmiechem mówią, że wszystko jest normalne. Jestem zaniepokojona pewnymi objawami, które... więcej »
 • Czy poronienie to poród?
  Poród Czy poronienie to poród? Jestem w 34 tygodniu ciąży. 3 lata temu poroniłam w 16 tygodniu. Podobno drugie dziecko rodzi się szybciej tzn. poród krócej trwa i chciałabym się dowiedzieć czy można uznać ten poród, który mnie czeka za drugi... więcej »
 • Koszmary nocne i krwawienie
  Pozostałe Koszmary nocne i krwawienie Kocham się z moim chłopakiem regularnie w każdą niedzielę po około 2-3 razy. Dziś jest wtorek. Dodam, że w 80% przypadków kochamy się bez zabezpieczenia, ale on nigdy nie kończy we mnie. więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl