Polki.pl

Wózek wielofunkcyjny Jedo Bartatina na pasach
ogłoszenie nr 53978
pią, 18 cze 2010

  • Wózek wielofunkcyjny Jedo Bartatina na pasach
  • Wózek wielofunkcyjny Jedo Bartatina na pasach
  • Wózek wielofunkcyjny Jedo Bartatina na pasach
Kliknij w miniaturę, aby zobaczyć powiększenie
Cena
385
Szczegły ogłoszenia
Opis ogłoszenia
Jedo Bartatina Classic na pasach
Polecam ten model - ma jedną z największych gondol (dł80cm) - bardzo wygodną dla dziecka (gondola ma regulowane oparcie na plecki, dzięki czemu maleństwo może już w głębokim wózku oglądać świat), pompowane, łożyskowane koła i zawieszenie na pasach - amortyzują każdy dołek i krawężnik i fantastycznie bujają dziecko do snu. Gondola i budka dobrze wentylowana, możliwość zrobienia z niej kołyski. Spacerówka rozkładana na płasko, regulowany podnóżek, wygodne, duże siedzisko, możliwość montażu w dwóch kierunkach. Wymiary podwozia bez kół po złożeniu w cm (dł/wys/szer) - 70/30/60. Waga wózka w wersji głębokiej: 14,9kg.
Waga wózka w wersji spacerowej: 13,5kg.Dodatkowo dokładam oryginalną torbę i osłonkę do gondoli/na nóżki. Całą tapicerkę można zdjąć do prania (pozostawiam to przyszłemu użytkownikowi, bo sama z doświadczenia wiem że lepiej samemu wyprać w swoim proszku).
Dane kontaktowe
  • Województwo dolnośląskie
  • Miejscowość Lubin
  • Dane kontaktowe zostały ukryte ponieważ ogłoszenie widnieje od ponad roku. Jeżeli chcesz skontaktować się ze sprzedającym skorzystaj z formularza
Zadaj pytanie do ogłoszenia    Pokaż / ukryj formularz
Szukaj ogłoszeń w
Komisie We-Dwoje.pl