Polki.pl

Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin

Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin
Oceny (2)
5,00
Opis działalności
Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin

          Wideofilmowanie, usługa ta zawiera reportaż od Przyjazdu Pana Młodego po błogosławieństwo, ceremonie ślubną, plener, skończywszy na sali weselnej. Mam pełną głowę pomysłów, ale zawsze jestem otwarty na sugestię moich klientów. Dodatkowo prowadzę usługę fotografowania podczas imprezy, usługa ta jest gratis. Otrzymujecie Państwo materiał zrealizowany w najnowszej technologii HD. Materiał jest zapisywany na płytach DVD oraz Blu-ray. W cenę wliczony jest dojazd w promieniu 50 km od miasta Białogard. Gwarantuję: Profesjonalne filmowanie w nowoczesnej technologii cyfrowej. Nie linowy montaż komputerowy. Oryginalną czołówkę. Klipy, np. zdjęcia z dzieciństwa. Plener. Okładkę i nadruk na płytach. Fotorelacje ze imprezy. Możliwość negocjacji ceny. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą proszę o kontakt w celu ustalenia terminu. Wykonuję też zlecenia reportażu z chrztów, komuni, studniówek, urodziń, filmów dokumentalnych, oraz innych imprez okolicznościowych takich jak np. polowania. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą proszę o kontakt w celu ustalenia terminu. Prowdzimy swoje usługi na terenie Białogardu i Koszalina oraz całego województwa zachodnipomorskiego.

21 sie 2011
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Spoko człowiek, ma ciekawe pomysły. Miałem do wykonania pewien projekt, zrobił go perfekcyjnie. Materiał wypalił w Full HD jak i na same płyty DVD.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Więcej filmów na www.seybr-movie.pl. Jeżeli chcesz zobaczyć inne filmy, zapytaj.

Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin Wideofilmowanie Seybr Movie Studio Koszalin
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Wideoflimowanie Koszalin - Na ludowo 
 Wideoflimowanie Koszalin - Na ludowo 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Wideofilm...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM